Polsat SuperHit Festiwal 2019. Joanna Koroniewska bez makijażu! Piękna? Fani aktorki nie mają wątpliwości!

Joanna Koroniewska za kilka dni skończy 40 lat. Z tej okazji aktorka postanowiła opublikować w sieci zdjęcie bez makijażu, którym potwierdziła, że wciąż zachwyca wyglądem! Jak Joanna Koroniewska wygląda bez makijażu? Zobacz jej naturalne zdjęcie!

Multimedia

Joanna Koroniewska w 2019 roku postanowiła przypomnieć o sobie widzom. Gwiazda dołączyła do obsady serialu Polsatu "Ślad". Przyjęła również propozycję prowadzenia studia festiwalowego - Polsat SuperHit Festiwal 2019. Niewielu jednak wie, że Joanna Koroniewska za kilka dni skończy 40 lat. Czas zdaje się jednak stać w miejscu, kiedy patrzymy na nowe zdjęcia aktorki.

Joanna Koroniewska wraca na ekrany! Bez wahania zacznie rządzić facetami! Zobacz więcej

Joanna Koroniewska z okazji zbliżających się urodzin pochwaliła się zdjęciem bez makijażu! Fani aktorki są zachwyceni jej promiennym wyglądem i zgodnie przyznają, że mijające lata tylko dodają jej uroku.

Jak ten czas szybko leci. I nie widzę tego JUŻ TYLKO po dzieciach. DOKŁADNIE za kilka dni przejdę kolejną magiczną urodzinową liczbę, ale nie wiem jak to możliwe, że czuję się młodsza i młodsza. Nigdy nie byłam aż taką optymistką, ale co tam, mówią, że człowiek na starość dziecinnieje - podpisała zdjęcie aktorka.

Zdjęcia Joanny Koroniewskiej w naturalnym wydaniu możecie zobaczyć w galerii. Prawda, że piękna?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×