Polsat SuperHit Festiwal 2019. Maryla Rodowicz, Michał Szpak i Zenek Martyniuk opowiadają o festiwalu telewizji Polsat. Julia Wieniawa w odważnej kreacji! Przesadziła?

Konferencja prasowa Polsat SuperHit Festiwal 2019! Telewizja Polsat zadbała o to, aby podczas prezentacji programu tegorocznej imprezy nie zabrakło żadnej gwiazdy! Zobaczcie sami, kto pojawił się na czerwonym dywanie! Czego możemy spodziewać się po Polsat SuperHit Festiwal 2019?

Multimedia

POLSAT SUPERHIT FESTIWAL 2019

Od 24 do 26 maja podczas Polsat SuperHit Festiwal, dla tysięcy osób zebranych na widowni Opery Leśnej w Sopocie oraz milionów widzów przed telewizorami wystąpi czołówka najpopularniejszych polskich artystów - tych, którzy mogą pochwalić się największą sprzedażą płyt i tych, których utwory słyszymy codziennie we wszystkich rozgłośniach radiowych.

Tegoroczna edycja Festiwalu zadowoli nawet najbardziej wybrednych melomanów. Będzie i tanecznie i sentymentalnie, rockowo, popowo i oczywiście dyskotekowo. Na scenie pojawią się zarówno legendy polskiej muzyki, jak i młodzi artyści, którzy podbili serca Polaków. To będzie prawdziwie międzypokoleniowe muzyczne spotkanie.

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor będą razem pracować!Zobacz więcej

Gwiazdami Polsat SuperHit Festiwal 2019 będą m.in. Maryla Rodowicz, Zenon Martyniuk z zespołem Akcent, Marcin Miller z zespołem Boys, Margaret, Lanberry, zespół Feel oraz Sławomir. Imprezę poprowadzą m.in. debiutanci w tej specyficznej roli - Michał Szpak oraz Julia Wieniawa.

Sprawdźcie, co powiedziały nam gwiazdy Polsat SuperHit Festiwal 2019! Czego możemy spodziewać się po tegorocznej edycji imprezy?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • IWONA D 7-8rtg (gość)

    MICHAŁSZPAK CZIWONA23CZIWONA23 D7-8rtg ufundowane przez sponsorów się kłócić bo nie mam jak to jest to że się tak jak ja mam jak to było Cię zobaczyć nie mam pojęcia

    09.05.2019 16:57
  • anna z lublina (gość)

    super , super.wspaniala zabawa !

    08.05.2019 22:07

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×