Polsat SuperHit Festiwal 2019. Zenek Martyniuk zawładnie sceną w Sopocie? Które hity zaśpiewa lider zespołu Akcent?

Już w piątek, 24 maja, wystartuje jedna z największych imprez muzycznych w Polsce - Polsat SuperHit Festiwal 2019. Jedną z gwiazd imprezy będzie Zenek Martyniuk. Posłuchajcie, jakie hity na scenie w Sopocie zaprezentuje lider grupy Akcent!

Multimedia

ZENEK MARTYNIUK NA POLSAT SUPERHIT FESTIWAL 2019

Zenek Martyniuk to żywa legenda disco-polo. Gatunek, który był długo ignorowany przez media, przetrwał dzięki Internetowi oraz sympatii słuchaczy, a takiego zjawiska ignorować nie można. Wiedzą to włodarze telewizji Polsat, którzy zaprosili do udziału w Polsat SuperHit Festiwal 2019 Zenka Martyniuka.

Marta Gałuszewska o kulach! Co się stało zwyciężczyni "The Voice of Poland"?Zobacz więcej

Słuchacze mogą być spokojni. Martyniuk na scenie ma zamiar zaprezentować swoje największe hity! Chcecie "Przez twe oczy zielone"? Proszę bardzo! Ponadto na sopockiej scenie wybrzmią hity "Kochana wierzę w miłość", "Życie to są chwile" czy "Przekorny los".

Zenek Martyniuk zdradził nam również, kiedy możemy spodziewać się nowej płyty grupy Akcent, a także... uchylił rąbka tajemnicy na temat prac nad filmem "Zenek", który będzie kinową biografią Zenona Martyniuka!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • gość (gość)

  Szpaki i inne pseudogwiazdy nie mają szans. Prawdziwy piosenkarz musi być autentyczny, przede wszystkim musi śpiewać po polsku. Panie Zenku czekamy.

  24.05.2019 16:25
 • aga (gość)

  Na pewno to będzie najlepszy występ na tym festiwalu.Piosenek Akcentu można słuchać na okrągło i nigdy nie znudzą się.

  23.05.2019 00:09
 • ala (gość)

  Panie Zenku czekamy na Pana koncert.

  22.05.2019 23:28

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×