Polsat SuperHit Festiwal 2022. DZIEŃ 1. Cleo, Marcelina Zawadzka z chłopakiem, Klaudia Halejcio w piórach i skromna Oliwia Bieniuk. Tak wyglądał pierwszy dzień festiwalu

Zaczął się Polsat SuperHit Festiwal 2022! Pierwszy dzień festiwalu to Koncert Platynowy - na scenie i za kulisami pojawiło się dużo gwiazd - Cleo, Marcelina Zawadzka z chłopakiem, Klaudia Halejcio w piórach i skromna Oliwia Bieniuk! W naszej galerii znajdziecie zdjęcia z pierwszego dnia Polsat SuperHit Festiwal 2022!

Multimedia

Polsat SuperHit Festiwal 2022. DZIEŃ 1. - co się wydarzyło, zdjęcia

Rozpoczął się Polsat SuperHit Festiwal! Pierwszego dnia festiwalu usłyszeliśmy zespół Enej w utworze "Brat za Brata”"nagranym oryginalnie ze słynnym ukraińskim zespołem Kozak System, Kamila Bednarka w niezwykłym duecie z Daną Vynnytską, a także Macieja Maleńczuka. Zaś W „Koncercie Platynowym” zaśpiewali artyści, których albumy i single pokryły się platyną i diamentami, czyli Paweł Domagała, Cleo, Kortez, Piotr Cugowski, Komodo, Kwiat Jabłoni, Kaśka Sochacka. Świętowane było także 30 lat albumu T.LOVE - "KING" i 10 lat zespołu LemON.

Doda i Justyna Steczkowska w przyjacielskim objęciu! Dawniej niezbyt za sobą przepadały!Zobacz więcej

Gwiazdy zaprezentowały nie tylko wokalne umiejętności, ale i niezwykłe kreacje. Cleo pojawiła się na scenie w oryginalnym nakryciu głowy, a na ściance mogliśmy zobaczyć Klaudię Halejcio w piórach, Oliwię Bieniuk w skromnej stylizacji albo Marcelinę Zawadzką z chłopakiem. Kto jeszcze się pojawił?

Zdjęcia z pierwszego dnia festiwalu możecie zobaczyć w naszej galerii!

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×