Polsat SuperHit Festiwal. Beata Kozidrak w pięknych słowach o byłym mężu, Andrzeju Pietrasie: "Dzięki niemu stałam się kobietą"

Aktualnie trwa Polsat SuperHit Festiwal. Gwiazda pierwszego wieczoru festiwalu, Beata Kozidrak, w pięknych słowach wypowiedziała się ze sceny o swoim byłym mężu!

Multimedia

Polsat SuperHit Festiwal - Beata Kozidrak o byłym mężu

W dniach 25 - 26 czerwca 2021 roku trwa Polsat SuperHit Festiwal. Jest to zdecydowanie wyjątkowa edycja, ponieważ jest to pierwszy duży festiwal emitowany w telewizji po zakończeniu lockdownu. Gwiazdami pierwszego, piątkowego wieczoru były Cleo oraz królowa polskiej sceny muzycznej, Beata Kozidrak. Właśnie ta ostatnia w pięknych słowach skierowanych ze sceny wypowiedziała się o Andrzeju Pietrasie, prywatnie swoim byłym mężu.

Andrzej Pietras pojawił się na scenie przy okazji odbioru nagrody w 45-lecie pracy artystycznej. Korzystając z tej sytuacji, Beata Kozidrak podzieliła się pięknymi przemyśleniami.

Chciałam mu podziękować, chociaż już teraz nie jesteśmy razem, że dzięki niemu stałam się kobietą, artystką.

Pierwszy po lockdownie wielki telewizyjny festiwal w Operze Leśnej! Kiedy oglądać?Zobacz więcej

Piosenkarka w czasie tego wyznania nie była w stanie ukryć towarzyszących jej emocji. Był to dla niej zdecydowanie wieczór pełen wielkich wzruszeń, związanych również z pierwszym występem przed publicznością po długiej przerwie.

Koncerty drugiego dnia Polsat SuperHit Festiwal będą emitowane na Polsacie w sobotę, 26 czerwca już od 20:00!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Berw (gość)

    Nie lubie tej pani

    27.06.2021 13:31
  • artur (gość)

    Nieciekawa postać, starsza paniusia, ubrała się niestosownie do wieku. O talencie kltóry sie rozpłynął nie wspomnę. Żenada to delikatnie powiedziane. Kryszak zaś jest jeszcze w latach 80 ubiegłego wieku. Jego kabaret to upadek. On już nic nie rozumie. Tanie kawałki etc.

    26.06.2021 16:38

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×