Polsat zapłaci 500 tysięcy złotych kary!

Taki wyrok zakończył sprawę, która ciągnie się od kilku lat.

Multimedia

Przypomnijmy, za czasów, kiedy Kuba Wojewódzki pracował w Polsacie, w jego programie Kazimiera Szczuka obraziła Magdalenę Buczek. "Ja nie wiem, jak ona się nazywa. To jest jakby taka stara dziewczynka, założycielka Dziecięcych Podwórkowych Kółek Różańcowych. I ona mówi takim, taką specjalną ma melodię"- powiedziała dziennikarka.

Odwołanie się od wyroku nie poskutkowało, sąd był nieubłagany. Kazimiera twierdzi, że nie wiedziała, że Magdalena jest niepełnosprawna. Czy teraz u Kuby w programie takie wypowiedzi będą ocenzurowywane?

Czytaj także: Wojewódzki zazdrości Józefowiczowi? Nowa dziewczyna Wojewódzkiego? Niewinny!

Komentarze

Skomentuj
  • ... (gość)

    takaprawda napisał:

    Szczuka sama ma kłopoty z wyrażną mową ,więc powinna posłuchać sama siebie.Poza tym,jeśli mnie coś nie odpowiada ,to po prostu tego nie słucham,w jaki sposób znalazła się więc wśród słuchaczy Radia Maryja-po to ,żeby kpić,no to ma cenę. Ma problemy z sobą,na wizji jest sztuczna,bardzo spięta i wygłasza swoje teorie w sposób bezpardonowy ,nie znosi sprzeciwu,jest apodyktyczna -o mnie za mnie niech sobie będzie feministką,ale niech nie będzie zołzą

    Wszystko pięknie i masz prawo do takiego osądu. Ale ona nie płaci. Karę ma zapłacić telewizja Polsat. Gdzie tu sprawiedliwość? Że jej nie wypikali i nie usunęli tego materiału z anteny?

    25.01.2010 17:39
  • lilly_3^ (gość)

    Nie cierpię takich ludzi jak ona. Zawsze ocenia innych ludzi nie patrząc sama na siebie. A sama z się ośmiesza (nie wiem czy widzieliście filmik kiedy wita dyrektora 1 programu tv).

    24.01.2010 20:39
  • ja (gość)

    Szczuka / zmieniłaby sobie nazwisko/ myśli, ze jest pępkiem świata. Jeśli nawet nikogo nie obraziła tym razem to zdarzało się jej to wielokrotnie wiec ta kara jest za całokształt.

    24.01.2010 19:56
  • Denzel (gość)

    Ten wyrok sądowy to jakaś komedia jest - szoking. Szczuka nikogo nie obraziła ... a gdyby tak Rydzyk też był niepełnosprawny to co też nie można by było brechty z niego mieć? Paranoja. Sędzia powinien zmienić zawód.

    24.01.2010 16:22
  • do anty kler (gość)

    ZGADZAM SIE Z TĄ WYPOWIEDZIĄ ABSOLUTNIE

    24.01.2010 12:56
  • takaprawda (gość)

    Szczuka sama ma kłopoty z wyrażną mową ,więc powinna posłuchać sama siebie.Poza tym,jeśli mnie coś nie odpowiada ,to po prostu tego nie słucham,w jaki sposób znalazła się więc wśród słuchaczy Radia Maryja-po to ,żeby kpić,no to ma cenę. Ma problemy z sobą,na wizji jest sztuczna,bardzo spięta i wygłasza swoje teorie w sposób bezpardonowy ,nie znosi sprzeciwu,jest apodyktyczna -o mnie za mnie niech sobie będzie feministką,ale niech nie będzie zołzą

    24.01.2010 09:34
  • takaprawda (gość)

    Szczuka sama ma kłopoty z wyrażną mową ,więc powinna posłuchać sama siebie.Poza tym,jeśli mnie coś nie odpowiada ,to po prostu tego nie słucham,w jaki sposób znalazła się więc wśród słuchaczy Radia Maryja-po to ,żeby kpić,no to ma cenę. Ma problemy z sobą,na wizji jest sztuczna,bardzo spięta i wygłasza swoje teorie w sposób bezpardonowy ,nie znosi sprzeciwu,jest apodyktyczna -o mnie za mnie niech sobie będzie feministką,ale niech nie będzie zołzą

    24.01.2010 09:33
  • takaprawda (gość)

    Szczuka sama ma kłopoty z wyrażną mową ,więc powinna posłuchać sama siebie.Poza tym,jeśli mnie coś nie odpowiada ,to po prostu tego nie słucham,w jaki sposób znalazła się więc wśród słuchaczy Radia Maryja-po to ,żeby kpić,no to ma cenę. Ma problemy z sobą,na wizji jest sztuczna,bardzo spięta i wygłasza swoje teorie w sposób bezpardonowy ,nie znosi sprzeciwu,jest apodyktyczna -o mnie za mnie niech sobie będzie feministką,ale niech nie będzie zołzą

    24.01.2010 09:32
  • antyKLER (gość)

    Bardzo sznuję Kazimierę Szczukę - to odważna kobieta potrafiąca wyartykułować swoje zdanie. Nie boi się komentować rzeczywistości która ją otacza w sposób bezkompromisowy a przy tym trafny. A takim Osobom jak Magdalena Buczek proponuję nadawać z anteny Radia M i telewizji T do ciemnoty z podstawowym wykształceniem. Średniowiecze się skończyło.

    24.01.2010 04:10
  • ... (gość)

    A co to? Niepełnosprawni to jakieś święte krowy i złego słowa nie można o nich powiedzieć? Magdalena Buczek to osoba publiczna i tym samym można wyrażać komentarze o niej. Słyszałem tą wypowiedź, nie było w niej nic obraźliwego. Całkowicie nie rozumiem czemu sąd potraktował sytuację z taką surowością.

    23.01.2010 20:05
  • ... (gość)

    głupia c i p a