Polsat zdejmuje "Linię życia"

"Linia życia" znika z programu Polsatu. Powodem jest, oczywiście, słaba oglądalność.

Multimedia

  • *"Linia życia" zakończyła swój bieg.** Gdyby serial osiągał wspaniałe wyniki, to być może byśmy go kontynuowali* - powiedziała serwisowi wirtualnemedia.pl Nina Terentiew**, wiceprezes Polsatu ds. programowych.

Akson Studio zdjęcia do serialu zakończyło dwa tygodnie temu. Ostatni odcinek będzie pokazany 31 października.

  • *Szykujemy nową propozycję do tego pasma, wejdzie ona na antenę od nowego roku. Być może będzie to format paradokumentalny, być może teleturniej, nie ma jeszcze ostatecznej decyzji. Na pewno będzie to inny gatunek niż serial obyczajowy* - powiedziała Terentiew.

W listopadzie i grudniu zamiast "Linii życia" Polsat nadawać będzie powtórki "Świata według Kiepskich", które latem osiągały zdecydowanie lepsze udziały niż "Linia życia" - podały wirtualnemedia.pl.

Komentarze

Skomentuj
  • kamila (gość)

    Linia życia była do banii tylko widziałam urywki w reklamie i oczywiście wszyscy byli bogaci lekarzami prawnikami nudna obsad i flufry o miłości zdradzie mega nuda

    27.01.2012 18:00
  • jasiu (gość)

    linia życia do bani kiepscy lepsi

    07.11.2011 18:53
  • Monika (gość)

    linia życia to najlepszy serial jaki oglądałam i jestem bardzo zła na was że go zdjęliście z anteny

    02.11.2011 19:31
  • milena (gość)

    To już szczyt Polsat woli bzdurne filmy puszczać po kilkanaście razy a taki piękny serial, który ogląda cała moja klasa i większość szkoły chcą zdjąć z anteny. To serial o którym się mówi dyskutuje który doprowadza do sprzeczek i czeka się na niego cały weekend.

    11.10.2011 15:08
  • Mirka (gość)

    To chyba jakiś żart. Uwielbiam ten serial. A świet według kiepskich jak wogóle można stawiać wyżej od Lini Życia. To prawdziwe życie bliskie mojemu życiu żal tego serialu.

    11.10.2011 15:04
  • anita (gość)

    To chyba żart, to jest najlepszy serial w porównaniu z serialami emitowanymi na innych stacjach, słaba oglądalność wynika z godzin emitowania, kiedy większość chce oglądać wiadomości.

    11.10.2011 09:24
  • fanka (gość)

    nieee, uwielbiam ten serial!!

    10.10.2011 18:58
  • gość (gość)

    przecież to jest naprawdę fajny serial ,bardzo ich lubię i z wielką chęcia oglądam

    10.10.2011 18:22
  • gosc (gość)

    eeetam, ja tam wole szpilki na Giewoncie, jest lepsze niż ta linia życia

    10.10.2011 18:11
  • ... (gość)

    To co ja będę oglądać... ? Bardzo polubiłam ten serial.. Choć fanką seriali nie jestem.. z tego co mi wiadomo ma sporo fanów, a w zamian za to ma wejść teleturniej ? kolejna nudna gra... ehh.. brak mi słów :(

    10.10.2011 16:37
  • ... (gość)

    NIE!!! To jest świetny serial. Z chęcią go oglądam. Jedyny polsatowski serial, który jest godny poświęcenia czasu.

    10.10.2011 16:33