polsat

"Twoja twarz brzmi znajomo 17". Jako Elvis Presley porwał nie tylko Katarzynę Skrzynecką. Jakub Zdrójkowski był niekwestionowanym królem odcinka!

Za nami 4. odcinek 17. edycji "Twoja twarz brzmi znajomo". Najmłodszy uczestników z powodzeniem wcielił się w Elvisa Presleya i został królem tego odcinka. Michał Milowicz zmierzył się z damską rolą i zachwycił absolutnie wszystkich. - Byłeś identyczny z oryginałem - zachwycała się Katarzyna Skrzynecka.

23.09.2022Twoja twarz brzmi znajomo

Joanna Racewicz kiedyś i dziś. Za to, jak się zmieniła spadła na nią lawina krytyki. W kilku zdaniach zgasiła hejterów! "Mam w sobie więcej plastiku, niż martwy wieloryb"

Joanna Racewicz to jedna z najbardziej znanych polskich dziennikarek i prezenterek telewizyjnych. Od jakiegoś czasu Joanna Racewicz coraz częściej pojawia się na przeróżnych imprezach, gdzie da się zauważyć, że przeszła ogromną metamorfozę! Twarz 48-letniej dziennikarki nie wygląda jak kilkanaście miesięcy temu. To z kolei sprowokowało nieprzyjemne komentarze, z którymi spotyka się w sieci. Postanowiła w mocnych słowach się do nich odnieść.

23.09.2022Polsat News

"Nasz nowy dom". Wymagania, które trzeba spełnić źródłem frustracji wielu internautów. Skarżą się również na brak odpowiedzi od produkcji

Katarzyna Dowbor za sprawą programu "Nasz nowy dom" pomogła już niejednej rodzinie. W kilka dni zgrana ekipa specjalistów, projektantów i budowlańców przeobraża lokale z opłakanego stanu w śliczne i funkcjonalne wnętrza. Nie każdy jednak ma na to szansę. Internauci żalą się na brak odpowiedzi na ich zgłoszenia i wymagania, które wielu po prostu blokują.

23.09.2022Nasz nowy dom

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×