polsat

"Gliniarze" odcinki 339-341. Modelka erotyczna pobita! Co się stało? [STRESZCZENIE ODCINKÓW]

Serial „Gliniarze” opowiada o pracy dwóch zespołów detektywów wydziału kryminalnego warszawskiej komendy policji. W najnowszych odcinkach śledczy Natalia Nowak i Kuba Roguz oraz Olgierd Mazur i Krystian Górski znów ruszą w teren, aby ścigać podejrzanych i zwalczać przestępstwa na terenie Warszawy i okolic. Funkcjonariuszy wesprze jeszcze jedna para detektywów - Agnieszka Walczak i Adam Bogusz. Zdradzamy, co wydarzy się w tym tygodniu w serialu.

14.05.2019Gliniarze

Free Fight Federation. Trybson będzie walczył z Marcinem Najmanem podczas gali FFF MMA! Konkurencja dla FAME MMA? Kiedy transmisja w telewizji?

FFF – Free Fight Federation to nowa organizacja na polskiej scenie MMA, której celem jest konfrontowanie w klatce dla zawodników, ludzi znanych z pierwszych stron gazet, portali internetowych czy mediów społecznościowych, rozpoznawalnych medialnie, z ciekawą historią życia, którzy postanowią sprawdzić się w najtwardszej formule sportów walki. Pierwsza gala FFF już 8 czerwca w hali MOSiR w Zielonej Górze. Transmisja wydarzenia w Telewizji Polsat.

08.05.2019Warsaw Shore

"Ślad" sezon 2. Ada Fijał dołączyła do obsady! Kim będzie Nikola Jastrzębska?

Funkcjonariusze z Centralnego Wydziału Śledczego pod kierownictwem podinspektor Renaty Różańskiej, nadkomisarza Rafała Walczaka oraz drugiego zastępcy szefa CWŚ nadkomisarz Mai Oleander poszukają śladów, by rozwikłać kolejną porcję zagadek kryminalnych. Zdradzamy, z jakimi sprawami zmierzą w kolejnych odcinkach „Śladu”. Do zespołu dołącza nowy lekarz medycyny sądowej – Nikola Jastrzębska. W tej roli na ekranie zobaczymy Adę Fijał!

06.05.2019Ślad

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×