Polscy aktorzy w obsadzie serialu "Przekraczając granice". Sprawdź, kto wystąpi [ZDJĘCIA]

Już 4 grudnia o godzinie 21.00 telewizja AXN wyemituje 10. odcinek trzeciego sezonu serialu "Przekraczając granice", którego akcja będzie umiejscowiona w Polsce. Oczywiście w obsadzie nie zabraknie polskich aktorów. Sprawdźcie, kto się pojawi w tym odcinku produkcji.

Multimedia

Akcja odcinka będzie rozgrywała się w Polsce. Podczas meczu drużyny piłkarskiej Legia Lubin wybuchnie bomba. Po tym wydarzeniu do Lubina przybędzie elitarna jednostka policji, aby przyjrzeć się sprawie, Zamach będzie badany pod kątem przestępstwa na tle rasowym. Lokalna drużyna posiada fanatycznych kibiców, których przywódcą jest "Edi" Belka (Bartek Kasprzykowski).

Ponadto, w mieście działa także ruch rasistowski, do którego należy młody neonazista Artur Słomski (Adam Fidusiewicz). W obsadzie, jako trener piłkarski, pojawi się także Krzysztof Janczar.

10. odcinek serialu "Przekraczając granice" zostanie wyemitowany 4 grudnia, o godzinie 21.00, na antenie AXN.

Komentarze

Skomentuj
  • Widz (gość)

    Ten kto nakręcił ten 10 odcinek i napisał jego scenariusz nie ma kompletnie pojęcia o Polsce, Polakach a tym bardziej o klubach piłkarskich i polskich kibolach oraz ich wybrykach. Autorzy nie pokusili się nawet o minimum rzetelności i przedstawienia sytuacji na styku kluby, kibole w Polsce. Cała przedstawiona historia poza ustawianiem meczy w lidze w tym odcinku jest wyssana z palca i kompletnie od czapy. Po obejrzeniu tego "dzieła" nie wiem czy się śmiać czy płakać nad poziomem autorów i ich wiedzą o Polsce. Jeśli inne odcinki też są tak słabe merytorycznie to szok. Niestety przypuszczam, że ten serial stworzono jako bajeczkę dla amerykańskich tłumoków. Nie polecam.

    14.12.2016 23:22
  • RK (gość)

    Co za d...l pisał opis tego odcinka, chyba go w ogóle nie widział

    06.12.2015 23:53

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×