fot. materiały prasowe
Przeglądaj również za pomocą strzałek na klawiaturze
[11/25]

Polscy aktorzy w zagranicznych produkcjach Netflix, HBO, Amazon i nie tylko! Marcin Dorociński zachwycał w "Gambicie królowej". Piotr Adamczyk w serialu Amazona!

Joanna Kulig

Joanna Kulig zdecydowanie może zaliczyć 2018 rok do jednych z najlepszych okresów w swojej karierze! Jej brawurowa kreacja w "Zimnej wojnie" Pawła Pawlikowskiego otworzyła jej drogę na hollywoodzkie salony! Kulig wystąpiła najpierw w serialu "Hanna" wyprodukowanym przez Amazon Prime Video. Niedługo później dostała główną rolę w serialu Netflixa pt. "The Eddy", w którym wcieliła się w Maję, kobietę o niezwykłym głosie borykającą się z problemem alkoholowym. Gdy śpiewa znajduje się w centrum uwagi, a oczy wszystkich są zwrócone na nią. Poza sceną czuje się zagubiona, niepewna kierunku, w którym zmierza jej życie. W obecnej sytuacji zdaje się, że nie pozostaje jej nic innego jak dołączyć do zespołu Elliota, któremu od czasu do czasu partneruje, mimo, że do tej pory opierała się podjęciu tej decyzji.

[11/25] Polscy aktorzy w zagranicznych produkcjach Netflix, HBO, Amazon i nie tylko! Marcin Dorociński zachwycał w "Gambicie królowej". Piotr Adamczyk w serialu Amazona!


×