polscy truckersi odcinek 5

Przeczytaj także:

"Polscy Truckersi 2". Nowa seria już od września na Discovery Channel [GALERIA+WIDEO]

Czy uwierzyłbyś, że materiały niebezpieczne przez pół Europy wiozą dwie siostry bliźniaczki? Albo że młoda matka dla szczęścia swojego dziecka podróżuje sama ciężarówką wypełnioną drogocenną czekoladą, mijając po drodze port w Calais, borykający się z problemem imigrantów? Ile odwagi i samozaparcia ma 25 letni Czarek, który pomimo fizycznych ograniczeń robi to, co kocha? Gdy w sercu brzmi odgłos silnika, a w żyłach płynie benzyna to wszystkie granice przestają obowiązywać.

31.08.2016Polscy Truckersi

"Polscy Truckersi" odcinek 3. "Almerka" znowu w akcji!

Mobilki jak trasa na wschód, gdzie kryją się „Misiaczki”? Nieoznakowana Insignia nie wróży niczego dobrego. Stres „Almerki” staje się coraz większy, bo ewentualna kontrola policji może skończyć się dla niej sporymi problemami. Czy tym razem dziewczynie uda się „prześlizgnąć” przed oczami zawsze czujnych funkcjonariuszy? „Almerka” musi liczyć na to, że szczęście dopisze jej i tym razem….

12.11.2015Polscy truckersi

"Konwój", czyli film, który zapada w pamięć [RECENZJA]

Najpierw był przebój country C.W. McCalla o kierowcy trucka - pogromcy amerykańskich szos, i jego śmiertelnym wrogu - szeryfie. Całkiem niezłe jak na punkt wyjściowy dla filmu drogi, szczególnie gdy zabiera się za niego Sam Peckinpah. To przedostatni film tego mistrza, który z powodu zażywania narkotyków był już wówczas w nienajlepszej formie. A jednak "Konwój" ma w sobie to "coś", co powoduje, że nie będąc filmem wybitnym, zapada w pamięć.

21.10.2013Recenzje

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×