Polscy widzowie walczą o emisję nowego serialu z Natalią Oreiro [WIDEO]

Fani Natalii Oreiro chcą, aby w Polsce można było oglądać serial "Solamente vos" ("Tylko ty"), w której aktorka gra główną rolę. Uda się?

Multimedia

"Solamente vos" to argentyńska telenowela z 2013 roku. W rolach głównych występują Natalia Oreiro i Adrián Suar. W kwietniu 2014 roku na Facebooku powstała polska strona Chcemy emisji "Solamente Vos" w Polsce, która zrzesza fanów Natalii Oreiro, walczących o emisję telenoweli w Polsce.

CZYTAJ TAKŻE: NATALIA OREIRO OTRZYMAŁA NAGRODĘ ZA ROLĘ W FILMIE "ANIOŁ ŚMIERCI" [WIDEO+ZDJĘCIA] ENRIQUE IGLESIAS W CZOŁÓWCE NOWEJ TELENOWELI "KRÓLOWA SERC" [WIDEO]

Serial spotkał się z życzliwym przyjęciem nie tylko w Argentynie, przez co przedłużono czas kręcenia odcinków. Na oglądalność wpływa także fakt, że Natalia wykonuje w nim kilka swoich piosenek, m.in. "Como una loba", "Abre la puerta" czy "Mi vida eres tú".

Telenowela pojawiła się właśnie w rosyjskiej telewizji, wciąż jednak brak odzewu ze strony polskich kanałów telewizyjnych. W Polsce emitowano do tej pory pięć seriali z Natalią Oreiro w roli głównej: "Zbuntowany Anioł", "Valeria", "Kachorra to ja", "Jesteś moim życiem" i "Amanda O".

Zobacz wideo!

FILM https//youtu.be/w4L7Vdin2vI

Komentarze

Skomentuj
  • Aga (gość)

    Ananda O wyemitowana w polskiej tv? Niby kiedy???

    05.01.2019 02:14
  • Niki (gość)

    Bardzo prosimy o emisję Solamente Vos w Polsce. To cudowna telenowela. Uważam, że jest wyjątkowa. Obejrzałam ją w całości w oryginale. Pamiętam jak niecierpliwie czekałam, aż eltrece umieści kolejny odcinek na stronie.

    19.02.2015 16:51
  • poznanianka25 (gość)

    ja jestem za tym żeby był ten film w Polsce bo go nie widziałam . A miał lecieć od lutego 2015 i nic o nim nie słychać . Natalia Oreiro Solamente Vos :)

    01.02.2015 22:29
  • Gość (gość)

    Nica - inicjatywa "chcemy emisji solamente vos w polsce" ruszyła jeszcze zanim Puls zdecydował się na powtórkę zbuntowanego. O ile pamiętam to strona powstała jakoś na wiosnę zeszłego roku, a w odpowiedzi na prośby o emisję Puls puścił kolejne starocie "sos mi vida". Ja powiedziałbym raczej "dość z powtórkami", bo Natalię z przyjemnością bym zobaczył, ale w innej roli niż Milagros czy Monita.

    13.01.2015 13:02
  • Nica (gość)

    Proszę was tylko nie Natalia...! Na prawdę bardzo ją lubie ale Proszę was znowu!!? Dopiero puścili powtórkę ZbuntowanegoAnioła nie wiem po co Jeśli emisja dopiero się skończyła !!!

    09.01.2015 16:14
  • Fanka Natalii (gość)

    Jejku, żeby tylko jakaś polska stacja wyemitowała ''Solamente Vos '' Wszyscy z niecierpliwością czkamy na to ! Wszyscy czyli Fani Naty i Adriana :) CZEKAMY !!! :D

    13.12.2014 14:14
  • lovenatyy (gość)

    strasznie bym chciala obejrzec ale nie ma nigdzie po polsku ;(

    08.12.2014 12:59
  • elcik (gość)

    Rosjanie potrafią docenić Natalię Oreiro, My też przecież ją kochamy ♥ Stacja, której uda sie jako pierwszym wyemitować Solamente Vos jestem pewna, że miałaby mega oglądalność :))) Kochamy Natalie Oreiro!! ♥

    21.11.2014 18:15
  • Mat (gość)

    Może TV Puls zainteresuje się zakupem serialu? "Zbuntowany Anioł" nieźle sobie poradził na ich antenie.

    19.11.2014 09:11
  • Chcemy emisji "Solamente Vos" w Polsce (gość)

    Bardzo dziękuję za wzmiankę o naszej akcji! Takiego wsparcia właśnie potrzebujemy, o Natalii i "Solamente Vos" musi się zrobić głośno w Polsce, dopiero wówczas będą szanse na zainteresowanie serialem polskich kanałów.

    Pozdrawiamy, ekipa Chcemy emisji "Solamente Vos" w Polsce

    19.11.2014 08:47
  • aga (gość)

    Jestem za emisją !:D Rosjanie już oglądają, nie bądźmy gorsi ! :D

    18.11.2014 22:23
  • cathefantasy (gość)

    Super, że w końcu ktoś zauważył inicjatywę telewidzów! Gdyby stacje telewizyjne słuchały głosu fanów, na pewno nie straciłyby na oglądalności, a przede wszystkim nie puszczały w kółko tego samego.

    18.11.2014 21:07