"Polska 2050". TVN przygotowuje kolejne seriale. Będzie nowy kryminał oraz sitcom! Kiedy premiery?

Chociaż telewizja TVN dopiero co pokazała swój nowy miniserial kryminalny pt. "Pułapka", to stacja nie zwalnia tempa. Jak informuje portal wirtualnemedia.pl, TVN już teraz pracuje nad 10 nowymi serialami!

Multimedia

NOWE SERIALE TVN - KIEDY

Jedną z nowych produkcji TVN będzie miniserial fabularny o przeszczepach, który będzie liczył 6 odcinków. Będzie to historia inspirowana przeszczepem łańcuchowym między trzema rodzinami, który przeprowadzono w 2015 roku. Póki co trwają prace nad fabułą oraz scenariuszem, który konsultowany jest z licznymi medycznymi ekspertami.

W przygotowaniu jest także sitcom pt. "Polska 2050", opowiadający o Polsce przyszłości. Format będzie składał się z 30-minutowych odcinków, a fabuła będzie skupiać się wokół futurystycznej wizji Polski, która jest potężnym państwem, do którego emigrują m.in. Niemcy, aby pracować w najgorszych zawodach. Warto dodać, że projekt pt. "2050" zgłoszono w 2016 roku do Telewizji Polskiej (w ramach programu Nabór, Ocena Selekcja), jednak gdy stery stacji przejął Marcin Wolski, to zamiast tego serialu do produkcji zlecił własny projekt "Pod wspólnym niebem". Autorem scenariusza "2050" był Marcin Baczyński, jednak na razie Edward Miszczak nie potwierdza, że przejęli projekt od TVP.

"Pułapka". W końcu dobry serial od TVN? Oceniamy kryminał z Agatą Kuleszą w roli głównej!Zobacz więcej

TVN pracuje także nad serialem z Małgorzatą Kożuchowską w roli głównej. Jeszcze nie znamy szczegółów projektu, ale już teraz spekuluje się, że będzie to kryminał na podstawie powieści Remigiusza Mroza.

Ruszyły prace na planie "Odwróconych 2", kontynuacji kultowego serialu kryminalnego TVN, który teraz będzie opowiadał o działalności młodych gangsterów. W obsadzie m.in. Robert Więckiewicz oraz Artur Żmijewski.

Jakimi serialami wkrótce jeszcze zaskoczy TVN? Tego nie wiemy, ale będziemy uważnie wypatrywać kolejnych informacji.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×