Polska - Kolumbia [GDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA NA ŻYWO i ONLINE]

Mundial 2018: Polska - Kolumbia TRANSMISJA 24.06.2018. Przed Biało-Czerwonymi drugi mecz na Mistrzostwach Świata 2018. Konfrontacja Polska - Kolumbia rozpocznie się w niedzielę 24 czerwca o godzinie 20:00. Gdzie obejrzeć mecz Polska - Kolumbia w telewizji i internecie?

Multimedia

Polska - Kolumbia GDZIE OBEJRZEĆ? "Mecz o wszystko"

W starciu z Senegalem reprezentacja Polski kompletnie zawiodła. Porażka w pierwszym meczu (1:2) sprawiła, że spotkanie z Kolumbią będzie z gatunku tych o być albo nie być na mistrzostwach świata.

Zobacz galerię

Po konfrontacji w Moskwie na Adama Nawałkę spłynęła fala krytyki. Postawienie na piłkarzy, którzy w ostatnim czasie z różnych przyczyn grali niewiele albo wcale, okazało się błędem (Jakub Błaszczykowski, Arkadiusz Milik), a gdy jeszcze dołożyć do tego towarzystwa tych, którzy są bez formy (Łukasz Piszczek, Thiago Cionek), to efekt mieliśmy opłakany.

Polska - Kolumbia na żywo. Gdzie oglądać w telewizji i online? [STREAM]Zobacz więcej

Polska - Kolumbia TRANSMISJA. James Rodriguez w pełni sił

Kolumbijczycy podobnie jak Polacy pozostają bez punktu. Spotkanie z Japonią ułożyło się dla nich fatalnie. Już w 3. minucie Carlos Sanchez sprokurował rzut karny i obejrzał czerwoną kartkę. Zespół Jose Pekermana zdołał wyrównać, ale w drugiej połowie Japończycy rozstrzygnęli mecz na swoją korzyść.

Polska - Kolumbia STREAM ONLINE, TRANSMISJA NA ŻYWO. Gdzie obejrzeć mecz?

Przeciwko Polsce mają się zrehabilitować. Atmosfera w szeregach reprezentacji Kolumbii jest jednak daleka od dobrej. Pod ostrzałem znalazł się selekcjoner Pekerman, który miał ulec sugestiom, dotyczącym wyboru podstawowej jedenastki. Według "El Pais" Pascual Lezcano, biznesmen związany z kilkoma graczami, a prywatnie... zięć Pekermana wpływa na skład tak, aby częściej grali zawodnicy, z którymi jest powiązany.

Z Polakami od pierwszych minut zagra dobry znajomy Roberta Lewandowskiego z Bayernu Monachium James Rodríguez. Król strzelców ostatnich mistrzostw świata (w Brazylii strzelił sześć goli) mecz z Japonią rozpoczął na ławce, ponieważ wracał do zdrowia po kontuzji. Teraz jest już w pełni sił.

Trwa Mundial w Rosji! Zobacz plan transmisji wszystkich meczów! Kiedy oglądać?Zobacz więcej

Adam Nawałka lubi zaskakiwać, dlatego trudno przewidzieć na jaką jedenastkę postawi przeciwko Kolumbii. Jeśli gotowy do gry będzie Kamil Glik, Selekcjoner najpewniej wróci do wariantu z trzema środkowymi obrońcami. Oprócz obrońcy Monaco największe szanse na występ mają Michał Pazdan i Łukasz Piszczek. W roli wahadłowych w Kazaniu mogą zagrać Bartosz Bereszyński i Maciej Rybus, a jeden z defensywnych pomocników (Jacek Góralski lub Karol Linetty) zagrałby kosztem Jakuba Błaszczykowskiego. Możliwy jest też występ od Dawida Kownackiego od pierwszej minuty.

Mundial 2018. Polska - Kolumbia TRANSMISJA TV I ONLINE

Transmisja meczu Polska - Kolumbia w niedzielę 24 czerwca w TVP 1 i TVP Sport od 19:50. Spotkanie skomentuje duet Jacek Laskowski - Andrzej Juskowiak. Przedmeczowe studio w TVP Sport rozpocznie się już o 19, w TVP 1 o 19:40. Gdzie obejrzeć pojedynek Polska - Kolumbia w internecie? Darmowy stream online na stronie sport.tvp.pl i w aplikacji mobilnej.