Polska - Kolumbia [GDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA NA ŻYWO i ONLINE]

Redakcja Telemagazyn
Mundial 2018: Polska - Kolumbia TRANSMISJA 24.06.2018. Przed Biało-Czerwonymi drugi mecz na Mistrzostwach Świata 2018. Konfrontacja Polska - Kolumbia rozpocznie się w niedzielę 24 czerwca o godzinie 20:00. Gdzie obejrzeć mecz Polska - Kolumbia w telewizji i internecie?

Polska - Kolumbia GDZIE OBEJRZEĆ? "Mecz o wszystko"

W starciu z Senegalem reprezentacja Polski kompletnie zawiodła. Porażka w pierwszym meczu (1:2) sprawiła, że spotkanie z Kolumbią będzie z gatunku tych o być albo nie być na mistrzostwach świata.

Po konfrontacji w Moskwie na Adama Nawałkę spłynęła fala krytyki. Postawienie na piłkarzy, którzy w ostatnim czasie z różnych przyczyn grali niewiele albo wcale, okazało się błędem (Jakub Błaszczykowski, Arkadiusz Milik), a gdy jeszcze dołożyć do tego towarzystwa tych, którzy są bez formy (Łukasz Piszczek, Thiago Cionek), to efekt mieliśmy opłakany.

Polska - Kolumbia TRANSMISJA. James Rodriguez w pełni sił

Kolumbijczycy podobnie jak Polacy pozostają bez punktu. Spotkanie z Japonią ułożyło się dla nich fatalnie. Już w 3. minucie Carlos Sanchez sprokurował rzut karny i obejrzał czerwoną kartkę. Zespół Jose Pekermana zdołał wyrównać, ale w drugiej połowie Japończycy rozstrzygnęli mecz na swoją korzyść.

Polska - Kolumbia STREAM ONLINE, TRANSMISJA NA ŻYWO. Gdzie obejrzeć mecz?

Przeciwko Polsce mają się zrehabilitować. Atmosfera w szeregach reprezentacji Kolumbii jest jednak daleka od dobrej. Pod ostrzałem znalazł się selekcjoner Pekerman, który miał ulec sugestiom, dotyczącym wyboru podstawowej jedenastki. Według "El Pais" Pascual Lezcano, biznesmen związany z kilkoma graczami, a prywatnie... zięć Pekermana wpływa na skład tak, aby częściej grali zawodnicy, z którymi jest powiązany.

Z Polakami od pierwszych minut zagra dobry znajomy Roberta Lewandowskiego z Bayernu Monachium James Rodríguez. Król strzelców ostatnich mistrzostw świata (w Brazylii strzelił sześć goli) mecz z Japonią rozpoczął na ławce, ponieważ wracał do zdrowia po kontuzji. Teraz jest już w pełni sił.

Adam Nawałka lubi zaskakiwać, dlatego trudno przewidzieć na jaką jedenastkę postawi przeciwko Kolumbii. Jeśli gotowy do gry będzie Kamil Glik, Selekcjoner najpewniej wróci do wariantu z trzema środkowymi obrońcami. Oprócz obrońcy Monaco największe szanse na występ mają Michał Pazdan i Łukasz Piszczek. W roli wahadłowych w Kazaniu mogą zagrać Bartosz Bereszyński i Maciej Rybus, a jeden z defensywnych pomocników (Jacek Góralski lub Karol Linetty) zagrałby kosztem Jakuba Błaszczykowskiego. Możliwy jest też występ od Dawida Kownackiego od pierwszej minuty.

Mundial 2018. Polska - Kolumbia TRANSMISJA TV I ONLINE

Transmisja meczu Polska - Kolumbia w niedzielę 24 czerwca w TVP 1 i TVP Sport od 19:50. Spotkanie skomentuje duet Jacek Laskowski - Andrzej Juskowiak. Przedmeczowe studio w TVP Sport rozpocznie się już o 19, w TVP 1 o 19:40. Gdzie obejrzeć pojedynek Polska - Kolumbia w internecie? Darmowy stream online na stronie sport.tvp.pl i w aplikacji mobilnej.