Polska - Liechtenstein i Mołdawia - Polska, program tv. Gdzie obejrzeć mecze?

Sprawdź, gdzie obejrzeć mecze reprezentacji Polski w eliminachach mistrzostw świata Brazylia 2014.

Multimedia

Plan transmisji:

7 czerwca (piątek): Mołdawia - Polska

19.05 TVP SPORT, SPORT.TVP.PL studio 20.00 TVP1, SPORT.TVP.PL studio + mecz + studio 22.10 TVP SPORT, SPORT.TVP.PL studio

Każde spotkanie reprezentacji Polski w eliminacjach mistrzostw świata Brazylia 2014 jest już meczem o wszystko. By "biało-czerwoni" mogli jeszcze liczyć na awans, muszą pokonać na wyjeździe Mołdawię (7 czerwca). Trzy dni wcześniej (4 czerwca) Polska spotka się towarzysko z Liechtensteinem. Transmisje obu meczów w Jedynce. Wcześniej ze studia w TVP SPORT.

Po 5 meczach Polska ma 8 punktów, zajmując 3. miejsce w tabeli grupy H eliminacji do Mundialu w Brazylii. By zachować szanse na awans, kadra po wodzą Waldemara Fornalika musi wygrać z Mołdawią na wyjeździe (u siebie zwyciężyła 2:0 po golach Kuby Błaszczykowskiego i Jakuba Wawrzyniaka). Tym bardziej, że na koniec eliminacji nasza reprezentacja rozegra ciężkie mecze na wyjeździe - z Ukrainą i Anglią.

Trzy dni wcześniej Polska zagra towarzysko z Liechtensteinem na stadionie Cracovii, a w bramce wystąpi… Jerzy Dudek. To będzie 60. spotkanie w kadrze zwycięzcy Ligi Mistrzów z Liverpoolem (dzięki czemu znajdzie się w Klubie Wybitnego Reprezentanta), a zarazem oficjalne zakończenie kariery piłkarskiej.

Mecz z Krakowa skomentuje Dariusz Szpakowski wraz z byłym reprezentantem Polski - Andrzejem Juskowiakiem. Studio - także zlokalizowane na stadionie Cracovii - poprowadzi Maciej Iwański. Wśród jego gości znajdą się: były selekcjoner Jerzy Engel i byli piłkarze: Marcin Żewłakow i Dariusz Dudek. Reporterem będzie Jacek Kurowski. W Kiszyniowie podczas meczu Mołdawia - Polska na stanowisku komentatorskim zasiądą: Dariusz Szpakowski i Andrzej Juskowiak. W stolicy kraju naszego rywala będzie także reporter Szymon Borczuch. Studio w Warszawie poprowadzi Jacek Kurowski.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×