polska mnie cieszy

"Sanatorium miłości 4". Monika Zajączkowska kontynuuje telewizyjną karierę! Pojawi się w nowym programie TVP "Polska mnie cieszy"!

"Sanatorium miłości" to program, który potrafi otworzyć drzwi do show-biznesu. Nie wszyscy chcą z tego skorzystać, ale historia już pokazała, że polska telewizja pragnie przebojowych seniorów. Teraz okazało się, że swoją telewizyjną karierę kontynuować zamierza Monika Zajączkowska! Seniorka pojawi się w nowym programie TVP!

15.07.2022Sanatorium miłości

Przeczytaj także:

"Sanatorium miłości 4". Monika Zajączkowska napisała powieść! O czym jest książka gwiazdy programu TVP?

Monika Zajączkowska to jedna z gwiazd programu "Sanatorium miłości 4". 65-latka ze Szczecina fenomenalnie zaprezentowała się w telewizji i właśnie kontynuuje swoją przygodę z TVP, bowiem trwają nagrania do programu, który Zajączkowska będzie współprowadzić. Ale to nie wszystko, Monika Zajączkowska napisała także książkę, która właśnie pojawiła się w przedsprzedaży!

01.08.2022Sanatorium miłości

"Sanatorium miłości 4". Relacja Moniki Zajączkowskiej i Andrzeja Sikorskiego kwitnie! Tak kuracjusze spędzali ostatnio czas w Warszawie

Monika Zajączkowska i Andrzej Sikorski wzięli udział w ostatniej edycji "Sanatorium miłości". Znajomość kuracjuszy, pomimo zakończenia programu, powolutku się rozwija. Jakiś czas temu Andrzej wyznał, że on i Szczecinianka oficjalnie są parą. Teraz seniorzy starają się ze sobą spędzać każdą wolną chwilę. Ostatnio urządzili sobie romantyczny spacer po Łazienkach Królewskich.

31.07.2022Sanatorium miłości

"Sanatorium miłości 4". Andrzej Sikorski i Monika Zajączkowska są razem? Już wszystko jasne! Senior powiedział, co ich łączy!

"Sanatorium miłości" to absolutny hit Telewizji Polskiej. Za nami emisja 4. edycji "Sanatorium miłości", która obfitowała w liczne związki oraz głośne rozstania. W tej edycji poznaliśmy Andrzeja Sikorskiego i Monikę Zajączkowską, którzy już w programie mieli się ku sobie, ale wszystko wskazywało na to, że ich uczucie eskalowało dopiero, gdy zniknęły kamery. Czy Andrzej Sikorski i Monika Zajączkowska są razem? Senior powiedział, co ich łączy!

23.07.2022Sanatorium miłości

"Sanatorium miłości 4". Monika Zajączkowska zdradziła, z jakimi kuracjuszami utrzymuje kontakt po zakończeniu programu. Te imiona mogą być zaskoczeniem?

Monika Zajączkowska była jedną z ulubienic telewidzów ostatniej edycji "Sanatorium miłości". Szczecinianka podobnie jak inni uczestnicy hitu TVP postanowiła nie rezygnować z przyjaźni, jakie udało jej się nawiązać w programie. W jednym z najnowszych wywiadów wyznała, z którymi uczestnikami utrzymuje kontakt. Okazuje się, że jest to całkiem spora grupa.

22.07.2022Sanatorium miłości

"Sanatorium miłości 4". Monika, Andrzej i Piotr Hubert wystąpili w "Jaka to melodia?"! Zobaczcie, jak zaprezentowali się na planie muzycznego show

Podczas 4. edycji "Sanatorium miłości" Monika Zajączkowska, Andrzej Sikorski i Piotr Hubert Langfort zyskali miano jednych z ulubieńców telewidzów. Pomimo zakończenia słynnego show dla seniorów, kuracjusze nadal pojawiają się w telewizji. Ostatnio byli gośćmi w programie "Jaka to melodia?". Jak zaprezentowali się tam bohaterowie "Sanatorium miłości"?

20.07.2022Sanatorium miłości

"Sanatorium miłości 4". Kuracjusze spotkali się z Jadwigą Szwebs-Kostkiewicz i Haliną Jaksą. Dlaczego telewizja tego nie pokazała? Monika Zajączkowska wyjaśnia! [TYLKO U NAS]

"Sanatorium miłości 4" już dawno za nami, ale im więcej czasu mija od emisji, tym poznajemy więcej szczegółów i ciekawostek z planu programu TVP! Monika Zajączkowska opowiedziała nam o rzeczach, które nie "weszły" do programu, w tym o spotkaniu z Królowymi Turnusu 3. edycji "Sanatorium miłości"! Dlaczego telewizja tego nie pokazała?

14.06.2022Sanatorium miłości

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×