Polska-Ukraina w TVP1: sportowe wydarzenie wiosny. Zobacz plan transmisji!

To będzie sportowe wydarzenie wiosny.

Multimedia

W piątek 22 marca w meczu eliminacji piłkarskich Mistrzostw Świata Brazylia 2014 reprezentacja Polski na Stadionie Narodowym w Warszawie zmierzy się z Ukrainą. Cztery dni później kadra Waldemara Fornalika zagra z San Marino. Transmisje z obu meczów od godz. 20.25 w TVP1/TVP1 HD. Studia w TVP SPORT rozpoczną się o godz. 19.15 (Ukraina) i 19.35 (San Marino).

POLSKA - UKRAINA NA ŻYWO W SERWISIE EKSTRAKLASA.NET

Spotkanie ze współorganizatorem EURO 2012 - Ukrainą jest bardzo ważne dla "biało-czerwonych". Tylko dzięki wygranej z trudnym przeciwnikiem reprezentacja Polski będzie miała w tabeli po 4 meczach 8 punktów i realnie liczyć się w walce o awans. Czy jednak Robert Lewandowski, Kuba Błaszczykowski, Artur Boruc i ich koledzy będą w stanie pokonać Ukrainę, która w wyjazdowym jesiennym spotkaniu omal nie wygrała z Anglią (ostatecznie padł remis 1:1)? Zupełnie inne oczekiwania są co do spotkania z San Marino - inny wynik niż zwycięstwo Polski na Stadionie Narodowym będzie sensacją.

Mecze ze Stadionu Narodowego w Warszawie skomentuje Dariusz Szpakowski wraz z byłym reprezentantem Polski, królem strzelców turnieju olimpijskiego w Barcelonie, gdzie Polska wywalczyła srebrny medal - Andrzejem Juskowiakiem. Studio - także zlokalizowane na największej arenie EURO 2012 w naszym kraju - poprowadzi Jacek Kurowski. Wśród jego gości będą: Jerzy Dudek i Marcin Żewłakow - byli reprezentanci Polski oraz Jerzy Engel - były selekcjoner kadry. Reporterami będą: Rafał Patyra i Szymon Borczuch, a będzie ich wspierać kolejny były "kadrowicz", Wojciech Kowalewski.

Plan transmisji

22 marca (piątek): Polska - Ukraina

19.15 TVP SPORT studio 20.25 TVP1 studio + mecz + studio 22.45 TVP SPORT studio

26 marca (wtorek): Polska - San Marino

19.35 TVP SPORT studio 20.25 TVP1 studio + mecz + studio 22.40 TVP SPORT studio

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×