"Polska z góry". Zobacz swoje miasto z lotu ptaka! Jak to zrobić?

Metropolia, urokliwa wieś czy malownicze miasteczko? To widzowie zdecydują, która miejscowość zostanie pokazana w specjalnym odcinku popularnej serii „Polska z góry 3” na antenie Planete+. Zwycięska miejscowość zostanie sfilmowana z lotu ptaka w formie dodatkowego odcinka, który zobaczymy jeszcze w tym roku!

Multimedia

"Polska z góry" - premierowe odcinki w poniedzialki o godz. 18:30 w Planete+! - sprawdź program tv

Trzynastka wcale nie musi być pechowa. Dla widzów serii „Polska z góry” będzie wyjątkowa, bo to właśnie w trzynastym, specjalnym odcinku serii, zobaczą miejsce, które wygra w plebiscycie Planete+. Wystarczy do 9 lipca zgłosić na stronie https://twoje-miasto.planeteplus.pl/ wybrane miasto, które nie zostało dotąd pokazane we wcześniejszych odcinkach programu.

Wyjątkowa produkcja Planete+ nadchodzi z 3. sezonem! Kiedy premiera?Zobacz więcej

Następnie rozpocznie się głosowanie, w którym każdy uczestnik plebiscytu będzie mógł oddać głos na wytypowaną lokalizację, a wygra ta, która zdobędzie najwięcej głosów proporcjonalnie do liczby mieszkańców. Dzięki temu każde miasto, niezależnie od wielkości, będzie miało równe szanse na wygraną. Głosować będzie można do 1 sierpnia. Zwycięska miejscowość zostanie sfilmowana z lotu ptaka w formie dodatkowego odcinka, który zostanie zaprezentowany na antenie Planete+ jeszcze w tym roku.

"Polska z góry" jest pierwszą produkcją telewizyjną, która pozwala oderwać się od ziemi i zobaczyć zarówno najpopularniejsze, jak i te nieco mniej znane regiony Polski z lotu ptaka.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×