Polski zwiastun horroru "[REC] 4: Apokalipsa", czyli zombie na pokładzie statku-widmo! [WIDEO]

31 października na ekrany kin trafi "[REC] 4: Apokalipsa" – wyczekiwany finał najsłynniejszego na świecie cyklu europejskich horrorów.

Multimedia

  • To punkt kulminacyjny, a jednocześnie ostatni rozdział serii – zapowiada reżyser Jaume Balagueró i obiecuje rozwiązanie wszelkich tajemnic, jakie skrywa historia śmiercionośnego wirusa, zmieniającego ludzi w krwiożercze bestie. Odliczając dni do premiery, prezentujemy polski zwiastun filmu. A w nim wszystko to, co kochają fani cyklu – tajne wojskowe eksperymenty, horda zombie i piękna kobieta walcząca o życie na pokładzie statku-widmo!

CZYTAJ TAKŻE: "[REC] 4: APOKALIPSA". FINAŁ NAJSŁYNNIEJSZEGO CYKLU EUROPEJSKICH HORRORÓW [ZDJĘCIA+WIDEO]

- Nadszedł czas, aby cała prawda stojąca za cyklem „Rec” wreszcie wyszła na jaw. Dowiemy się, jaka jest prawdziwa natura zła, które przybrało postać wirusa. Odkryjemy jego pochodzenie i pełne spektrum działania. „[REC] 4: Apokalipsa” to punkt kulminacyjny serii, a jednocześnie jej ostatni rozdział. Rozwiązanie zagadki objawi się w nowej, niespotykanej formie. To wycieczka w nieznane rejony horroru, ale z zachowaniem charakterystycznych elementów serii: poczucia lęku, cierpienia, klaustrofobii… Pożegnalna uczta ze wszystkimi składnikami, które lubimy najbardziej oraz szczyptą całkiem nowych przypraw… To okazja, której nie możecie przegapić! – zachęca Balagueró.

"[REC] 4: Apokalipsa" to powrót do krwawych korzeni serii i zwieńczenie cyklu, który w 2007 roku rozsławił na świecie hiszpańskie horrory. Angela Vidal, młoda dziennikarka, której kamera towarzyszyła barcelońskim strażakom w pierwszej części filmu, jako jedyna cudem przeżyła koszmar, jaki rozegrał się w kamienicy zainfekowanej śmiercionośnym wirusem.

Ewakuowana przez wojsko, trafia do tajnego ośrodka badawczego zlokalizowanego na pokładzie starego tankowca. W miejscu oddalonym o mile od lądu ma zostać poddana obserwacji i kwarantannie. Kiedy wirus znów wyrywa się spod kontroli, Angela podejmuje desperacką walkę o przetrwanie. Dobrze wie, że jeśli zakażeni zdołają opuścić bazę, infekcja rozleje się na cały świat.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×