Polskie aktorki starszego pokolenia. Te nazwiska musi znać każdy z nas. Dla których z tych sław wiek to tylko liczba?

Te aktorki pokochały miliony Polaków i po dziś dzień doceniane za swoje wybitne kreacje aktorskie. Niektóre kontynuują karierę, inne zdecydowały się odsunąć od blasku reflektorów. Pięknych i zdolnych aktorek z bogatym stażem jest wiele. Zobaczcie, które polskie aktorki starszego pokolenia musi znać każdy z nas.

Multimedia

Polskie aktorki starszego pokolenia nieraz tworzyły wybitne kreacje filmowe. Dzięki nim stawały się ikonami swoich czasów. W galerii przygotowaliśmy dla Was subiektywne zestawienie polskich aktorek z nieco dłuższym stażem aktorskim. Olśniewające, szlachetne, obdarzone ekranową charyzmą. Każda z nich miała to „coś”, co sprawiało, że są uznawane za prawdziwe ikony piękna. W galerii prezentujemy Wam subiektywny ranking polskich aktorek starszego pokolenia:

Zobacz galerię

Szapołowska o swoim wyglądzie

Grażyna Szapołowska wyznała na przykład, że nie poddała się nigdy operacji plastycznej i nie ma takiego zamiaru. Godzi się ze swoim wyglądem i popiera naturalne starzenie się.

''To wszystko higiena i dyscyplina'' - stwierdziła w jednym z wywiadów. Dbanie o umysł i ciało jest dla niej receptą na dobry wygląd.

„Kobiet nie pyta się o wiek” - zwykło się mawiać do niedawna. Na szczęście czasy się zmieniają, a wraz z nimi podejście do starzenia się i metryki. Dziś kobiety starszego pokolenia żyją pełnią życia, dumnie prezentują swoją "liczbę" i nie mają kompleksów. Są piękne, utalentowane i mają coś takiego w sobie, że każdy chce na nie patrzeć. Jako one to robią?

W naszej galerii znajdziecie polskie aktorki starszego pokolenia, które zwalają z nóg nie tylko uroda, ale przede wszystkim ogromnym talentem.

Zdradzamy ciekawostki jednego z najpopularniejszych seriali w PolsceZobacz więcej

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×