Polskie aktorki w Hollywood. Oto 13 najbardziej znanych Polek w Ameryce! [GALERIA]

Polskie aktorki w Hollywood to historia sięgająca czasów kina niemego. Od lat 20. XX wieku po obecne czasy. Od Marianny Michalskiej po Mię Wasikowską. Zobaczcie galerię 13. najbardziej znanych polskich aktorek w Ameryce.

Multimedia

Polskie aktorki w Hollywood to historia sięgająca czasów kina niemego. Niektóre z nich stały się ikonami amerykańskiego przemysłu filmowego, zdobywając sławę pieniądze i ogromną popularność po dziś dzień, a to wszystko zwieńczone gwiazdami w Hollywoodzkiej Alei Gwiazd.

Najpiękniejsze polskie aktorki lat 60-tych. Pola Raksa, Kalina Jędrusik i nie tylko!Zobacz więcej

Inne, grę w Hollywood traktowały tylko jako przygodę, która w momencie kulminacyjnym przerastała ich i zmuszała do stłumienia swoich ambicji i marzeń o wielkiej karierze. Są też takie polskie aktorki, które dopiero pracują na swój sukces za oceanem, grając w mniej lub bardziej znaczących produkcjach.

W galerii możecie zobaczyć sylwetki 13. najbardziej znanych polskich aktorek w Ameryce. Od kina niemego po obecne czasy. Której z nich udało się odnieść największy sukces? Co z tymi, które dopiero budują swoją pozycje w Hollywood? Czy mają szansę zrobić wielką karierę za oceanem?

TOP 20 najpiękniejszych polskich aktorek młodego pokoleniaZobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Joanna (gość)

    No własnie! Gdzie Agata ??!!

    22.12.2021 04:13
  • Ew (gość)

    Brakuje tu swietnej Agaty Buzek

    18.02.2019 09:16

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×