Polskie gwiazdy po 60-tce. Oto seniorzy, którzy podbijają świat show-biznesu i telewizji! [GALERIA]

20 października obchodzony jest Europejski Dzień Seniora. To świetna okazja, by przyjrzeć się bliżej polskim gwiazdom po 60-tce, bo seniorzy prężnie działają w świecie show-biznesu i telewizji. Starsi aktorzy, prezenterzy, muzycy - kto wciąż jest na topie?

Multimedia

Polskie gwiazdy po 60-tce podbijają świat show-biznesu i telewizji. Dziś wiek nie jest już żadną przeszkodą, a rewolucja, która dotknęła m.in. wybiegi mody, przenosi się również na show-biznesowe ścianki. Doskonałym przykładem jest tutaj aktorka Helena Norowicz, która kilka lat temu została na nowo odkryta przez duet projektantów Bohoboco.

Dojrzałe piękno jest w cenie. Panie udowadniają, że seksapil nie ma metryki, panowie też coraz częściej prezentują się znacznie lepiej, niż by sugerował to ich wiek. Magda Gessler, Beata Tyszkiewicz, Andrzej Seweryn, Krzysztof Krawczyk, czy Ewa Kasprzyk - to tylko część z gwiazd po 60-tce, które prężnie działają w świecie show-biznesu i telewizji. Zachwycają urodą i stylem, a ich kariery wciąż się rozwijają - prowadzą najpopularniejsze programy, grają w nagradzanych filmach i najlepszych serialach, stając się tym samym ulubieńcami widzów i internautów.

Tak kiedyś wyglądały najpiękniejsze gwiazdy kina i telewizji [GALERIA]Zobacz więcej

W przypadający 20 października Europejski Dzień Seniora postanowiliśmy przyjrzeć się polskim gwiazdom po 60-tce. Oto seniorzy, którzy brylują na ściankach i w telewizji!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×