polskie kino

Najpopularniejsze filmy w polskich kinach w 2020 roku. Erotyk według Blanki Lipińskiej, Franz Maurer i biografia Zenka Martyniuka. Co Polacy oglądali w kinach w 2020 roku?

Rok 2020 dla nikogo nie był łatwy. Sytuacja w kinach, z powodu kolejnych lockdownów, nie była kolorowa, jednak kilka filmów zgromadziła ponad milionową widownię, co oczywiście w porównaniu z ubiegłymi latami nie jest wielkim wyczynem. Sprawdźcie, jakie filmy w 2020 roku w kinach najchętniej oglądali Polacy!

05.01.2021Ranking

"Prime Time". Bartosz Bielenia gwiazdą debiutanckiego filmu Jakuba Piątka! Premiera na prestiżowym Sundance Film Festival w USA!

„Prime Time”, najnowszy film Watchout Studio z Bartoszem Bielenią i Magdaleną Popławską w rolach głównych, będzie miał premierę na najważniejszym festiwalu kina niezależnego na świecie - Sundance Film Festival w USA. Polska produkcja będzie rywalizowała z dziewięcioma tytułami w konkursie filmów fabularnych World Cinema Dramatic.

16.12.2020Prime Time

"Szczęścia chodzą parami". Książkiewicz, Żurawski, Królikowski i Halejcio w nowej komedii romantycznej! Kiedy premiera?

Weronika Książkiewicz i Michał Żurawski oraz Klaudia Halejcio i Antoni Królikowski to filmowe pary, które zobaczymy w najgorętszej komedii romantycznej roku - „Szczęścia chodzą parami”. Właśnie zakończyły się zdjęcia, a kinowa premiera zaplanowana jest na 25 grudnia. Już dzisiaj można zobaczyć pierwsze materiały z planu.

18.08.2020Szczęścia chodzą parami

"Asymetria". Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski świętują zakończenie zdjęć nowego filmu Konrada Niewolskiego! W obsadzie również Fronczewski i Szapołowska!

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski to para, która łączy pracę z życiem prywatnym. Spotkali się na planie "M jak miłość" i zaiskrzyło! Od tego czasu, poza popularną "emką", możemy oglądać ich razem również w teatrze, ale wielkimi krokami nadchodzi filmowy projekt, w który są oboje zaangażowani, a mianowicie "Asymetria" w reżyserii Konrada Niewolskiego!

07.07.2020Asymetria

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×