Polskie programy taneczne. "Dance Dance Dance", "Taniec z gwiazdami" i inne hity z tańcem w roli głównej. Który najlepszy?

Jakie są najlepsze programy taneczne z polskiej telewizji? W naszej galerii znajdziecie je wszystkie! "Dance Dance Dance", "Taniec z gwiazdami" i inne, mniej znane produkcje. Sprawdźcie koniecznie!

Multimedia

Polacy kochają taniec! Nic więc dziwnego, że programy taneczne cieszą się w naszym kraju tak dużą popularnością. Najbardziej znane to oczywiście "Taniec z gwiazdami" i "You can dance", ale oczywiście było ich o wiele więcej!

Najpopularniejsze polskie kulinarne reality show! Gdzie oprócz "Masterchefa" można pokazać swoje umiejętności?Zobacz więcej

Pierwszym tanecznym show w polskiej telewizji był "Taniec z gwiazdami", który zadebiutował na antenie TVN 16 kwietnia 2005 roku. Później różne stacje emitowały także inne programy, niektóre z udziałem gwiazd, inne w formule talent show. Jedne z nich cieszyły się mniejszą popularnością, inne większą.

Do tej pory nie doczekaliśmy się niestety oryginalnie polskiego programu tanecznego. Wszystkie produkcje, które dotąd pojawiły się w polskiej telewizji był realizowane na licencji zagranicznej. Być może jednak w przyszłości również w Polsce uda się stworzyć format, który podbije cały świat!

W naszej galerii znajdziecie garść ciekawych informacji na temat programów tanecznych, które mogliśmy (lub wciąż możemy) oglądać w polskich stacjach telewizyjnych. Sprawdźcie koniecznie!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • uwielbiam programy taneczne (gość)

  Jeśli chodzi o tę listę... Po pierwsze, mimo wszystko, nie rozdzielałabym TZG na edycje w Polsacie i TVN-ie, bo to wciąż ten sam program. Wystarczy wspomnieć, że gdy w Polsacie była 7 edycja to cały ten sezon traktowano jako jubileuszowy 20. Po drugie oceniając programy taneczne rozdzieliłabym je na konkursy dla profesjonalnych tancerzy oraz te dla amatorów gdzie profesjonalni tancerze są tylko partnerami i trenerami. I tak: w tej pierwszej grupie najlepszy (poziom itp. itd.) był World of Dance Polska, a w drugiej, bez względu na stację emitującą program, jest Taniec z gwiazdami. Z niecierpliwością czekam na jesienny powrót TZG. I liczę ogromnie, że będzie w nim Stefano Terrazzino. M.in. z dwóch powodów: 1. Nie wyobrażam sobie jubileuszowej 25 edycji bez rekordzisty zwycięstw jakim jest Stef. 2. Właśnie jesienią minie 15 lat od jego debiutu w TZG więc to też jego prywatny jubileusz. Zresztą Stefano jest po prostu symbolem TZG. Do tej pory żałuję, że nie wygrał ostatnio z Julią Wieniawą. Byli fenomenalni. O ich klasie tanecznej świadczy choćby to, że to właśnie oni są na zdjęciu obrazującym TZG w Polsacie. Wciąż też mam nadzieję, że kiedyś jeszcze wróci World of Dance. A z nowych programów, może kiedyś powstanie i u nas Taniec z gwiazdami Junior. Gdzie występują dziecięce gwiazdy w parach z dziecięcymi tancerzami, a trenują pod okiem dorosłych tancerzy. I w takiej roli, trenera dziecięcego duetu pro-am. jak najbardziej widziałabym właśnie Stefano Terrazzino.

  24.02.2021 11:53
 • Hope

  h­t­t­p­s://b­i­t­.l­y/3­9­J­r­D­q­t

  17.02.2021 17:38
 • Hope

  nice to have a cup of tea with sancilating

  17.02.2021 17:35

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×