Polskie seriale kręcone za granicą. Oto kraje, w których realizowano zdjęcia do polskich produkcji telewizyjnych!

Zdarza się, że polskie stacje decydują się kręcić pojedyncze odcinki swoich seriali za granicą. Nie jest to oczywiście normą, bo realizacja zdjęć poza granicami naszego kraju sporo kosztuje, ale w polskiej telewizji z łatwością znajdziemy kilka przykładów. Bohaterowie których polskich produkcji naprawdę wyjechali za granicę? Które polskie seriale były kręcone za granicą? Jakie kraje odwiedzono? Zobacz galerię!

Multimedia

Polskie seriale kręcone za granicą

Polskie seriale kręcone za granicą — są takie? Mimo że realizacja zdjęć poza granicami naszego kraju sporo kosztuje, w polskiej telewizji z łatwością znajdziemy kilka przykładów wyjazdowych zdjęć. Trudno oczywiście mówić tu o całych sezonach, a jedynie o pojedynczych odcinkach, ale bohaterowie niektórych polskich produkcji naprawdę wyjechali za granicę.

"Teraz albo nigdy!" ma już 10 lat! Odtwórcy głównych ról wspominają serial i wyjazd na Maderę! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W kręceniu pojedynczych odcinków swoich seriali za granicą przoduje stacja TVN. W kwietniu 2007 roku w Austrii realizowano zdjęcia do serialu "Twarzą w twarz" z Pawłem Małaszyńskim i Magdaleną Walach w rolach głównych. Na lodowcu Kitzsteinhorn i jeziorze Zeller See aktorzy i produkcja na czele z Patrykiem Vegą spędziła dwa dni. Co ciekawe, Austria udawała w tym serialu Szwajcarię. "Twarzą w twarz" to oczywiście niejedyny serial produkcji TVN, którego obsada i twórcy mieli okazję pracować za granicą. Niedługo później w okolicach historycznego miasta Funchal, położonego na portugalskiej wyspie Madera kręcono pierwsze odcinki serialu "Teraz albo nigdy". Ekipa TVN pracowała na wyspie aż dwa tygodnie! -To było coś, co zaskoczyło nie tylko widzów, ale również nas. Z mojego punktu widzenia był to nowatorski serial - powiedział nam Mateusz Damięcki.

Najlepsze piosenki z polskich seriali [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Bohaterowie seriali codziennych i polskich telenowel także wyjeżdżają za granicę. Twórcom nie zawsze jednak udaje się osiągnąć zamierzony efekt. Tak było w przypadku serialu "Barwy szczęścia", w którym serialowa Zuzia w 1802. odcinku wyjechała robić karierę w Afryce. Produkcja nie wysłała jednak aktorki na czarny ląd, a jedynie na green screena, przez co efekt finalny był daleki od ideału, o czym przekonacie się, przeglądając naszą galerię.

Jakie jeszcze polskie seriale były kręcone za granicą? Zobacz galerię!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×