Polskie seriale, które zakończono na jednym sezonie! Jakie były powody? Który z nich powinien być kontynuowany? [RANKING]

Coraz częściej zdarza się, że nasze rodzime seriale kończą się na jednym sezonie. Dlaczego tak się dzieje? Przedstawiamy wam galerię tych produkcji, które nie doczekały się kontynuacji! Oto 10 polskich seriali, które zakończono na jednym sezonie!

Multimedia

Wszystkie stacje telewizyjne prześcigają się w kręceniu seriali, które spodobają się widzom. Produkcje, które zostaną dobrze przyjęte przez widownię i cieszą się wysoką oglądalnością są kontynuowane. W serialowym świecie zdarzają się jednak klapy, czyli seriale, których nawet dobra obsada nie jest w stanie uratować.

Które polskie seriale zakończyły się na pierwszym sezonie?

Takich produkcji było na pewno wiele, ale my przypominamy te sprzed kilku ostatnich lat. Były to seriale TVN-u takie jak: "Klub szalonych dziewic", "Sama słodycz" "Aż po sufit", "Mąż czy nie mąż" i "Nie rób scen". Również Telewizja Polsat ma za sobą nieudane produkcje: "Powiedz TAK" i "Niania w wielkim mieście" to tylko przykłady. A co z produkcjami TVP? Telewizja Publiczna również nie jest wolna od jednosezonowych seriali jak: "Aida" lub "Przystań".

Życie w serialach a rzeczywistość [GALERIA]Zobacz więcej

Dlaczego niektóre seriale nie doczekały się kontynuacji?

Seriale w polskiej telewizji były zazwyczaj zdejmowane z anteny z powodu niskiej oglądalności. Oczywiście, zawsze znalazła się grupa fanów, którzy składali protesty i żądali kontynuacji ulubionych produkcji, ale jak widać - bez skutku. Są również seriale, które opowiadają zamkniętą historię, np. na podstawie książki, ale tu od początku wiadomo, że nie doczekamy się kolejnych sezonów.

Zapraszamy do obejrzenia naszej galerii, w której przypominamy seriale zakończone na jednym sezonie. Oto 10 polskich seriali, które szybko się skończyły. Pamiętacie je? Czy chcielibyście, by były kontynuowane?

Zobacz galerię

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Komentarze

Skomentuj
 • blaz (gość)

  Aida była świetna,bardzo lubiłem ten serial,dobry humor

  09.12.2018 22:51
 • D890 (gość)

  Moda ma sukces nie jest polskim serialem.

  08.12.2018 09:56
 • Gn (gość)

  Brzydula była ok

  08.12.2018 08:32
 • Gosia19 (gość)

  A ja nie znoszę większości seriali polskich właśnie za nie kończącą się opowieść... Wolę seriale pokroju latynoskich wstęp, rozwinięcie i wiem jak się zakończy. Może i mają też fabułę nieprzemyślaną ale polskie seriale też inteligencją nie świecą.Tyle że tam serial ma ok 100-200 odcinków rzadko 300 A nasze ponad 2000 i jeszcze końca nie widać...Moda na sukces do potęgi razy kilka :D

  07.12.2018 23:32

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×