Polskie seriale, Netflix. Jakie produkcje z Polski znajdziemy na platformie?

Polskie seriale. Netflix w swojej bibliotece posiada sporo polskich produkcji. Stworzyliśmy subiektywny ranking najlepszych polskich seriali, które można obejrzeć na tej platformie streamingowej.

Multimedia

Polskie seriale, Netflix

Na Netflixie można zobaczyć wiele filmów i seriali pochodzących z różnych krajów świata. Nie zabrakło na nich także produkcji z naszego kraju, które są oryginalną produkcją platformy lub takich, co do których Netflix zdobył odpowiednie prawa i licencje. Zapraszamy do przejrzenia listy, naszym zdaniem, jednych z ciekawszych polskich seriali znajdujących się na Netfliksie:

Zobacz galerię

Serial dostępny na Netfliksie, ale aktorzy nie otrzymają tantiem. Jak zareagowała TVP?Zobacz więcej

Ranczo na Netflix

Na Netflix możecie zobaczyć m.in. "Ranczo", czyli jeden z najpopularniejszych polskich seriali. Wszystkie sezony kultowego serialu "Ranczo", czyli w sumie 130 odcinków można obejrzeć na Netfliksie. Serial przedstawia losy Amerykanki polskiego pochodzenia - Lucy - która dostaje w spadku po babci stary dworek na polskiej wsi. Przyjeżdża zobaczyć i zastanowić się co z tym zrobić. Na dworek ma chrapkę wójt (Cezary Żak), który chce go kupić dla córki żeby nie wyjechała do miasta. Jego skąpstwo doprowadza do tego, że z czasem Lucy zadomawia się na wsi i coraz poważniej myśli o zamieszkaniu tutaj.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×