Polskie seriale w TV. Do kiedy można oglądać "M jak miłość", "Pierwszą miłość" i inne? Znamy daty ostatnich odcinków!

Przez pandemię koronawirusa zostały zawieszone zdjęcia do polskich seriali! Oznacza to niestety, że już niedługo zabraknie nowych odcinków i nasze ulubione produkcje znikną z anteny. Kiedy zobaczymy ostatnie odcinki? Sprawdź!

Multimedia

Polskie seriale znikają z TV!

Pandemia koronawirusa pokrzyżowała plany wielu produkcjom, w tym ekipom polskich seriali, które musiały zawiesić zdjęcia. Z tego powodu nie zdążono na czas nakręcić kolejnych odcinków, więc w tym sezonie ostatnie epizody zobaczymy dużo wcześniej!

Przerwa w emisji serialu! Co wydarzy się w ostatnim odcinku?Zobacz więcej

Seriale TVP - kiedy koniec emisji?

Na początek mamy dobrą wiadomość dla fanów "M jak miłość" - został nakręcony cały sezon, więc nie będzie przerwany w trakcie. Podobnie "Ojciec Mateusz", "Rodzinka.pl" czy "Barwy szczęścia". Przerwane zaś zostanie "Na dobre i na złe" lub "Na sygnale". Oto szczegółowy kalendarz ostatnich premierowych odcinków:

"M jak miłość" - 26 maja
"Na dobre i na złe" - 29 kwietnia
"Barwy szczęścia" - 5 czerwca
"Na sygnale" - 13 maja
"Ojciec Mateusz" - 14 maja
"O mnie się nie martw" - 4 maja
"Echo serca" - 21 kwietnia
"Rodzinka.pl" - 3 maja
"Komisarz Alex" - 11 kwietnia

Seriale Polsatu - kiedy koniec emisji?

Seriale stacji Polsat również skończą się wcześniej niż zapowiadano. Ostatni odcinek serialu "Pierwsza miłość" zostanie wyemitowany 16 kwietnia. Z anteny znikną także "Sekrety rodziny" oraz "Na ratunek 112". Z kolei "Przyjaciółki" zostały szczęśliwie nagrane do końca sezonu.

Seriale TVN - kiedy koniec emisji?

"Kod genetyczny" oraz "Motyw" zostały nagrane w całości, więc zobaczymy całe sezony. Skończą się one odpowiednio 27 kwietnia i 5 maja. Poza tym wiadomo, że nagrania do "Na Wspólnej" zostały zawieszone, ale nie podano jeszcze daty ostatniego premierowego odcinka.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Misiek (gość)

    Skoro,, na sygnale '' ma się skończyć 13.05 to dlaczego jutro (06.05) już go nie będzie?

    05.05.2020 08:55
  • Anonim12 (gość)

    Najlepiej wszystkie kurwa filmy i seriale zliwidujcie a ludzie płacą abonamenty za telewizje a za co za powtórki.?!

    18.04.2020 21:05
  • Ja (gość)

    Wtedy będą seriale o smoleńsku

    18.04.2020 06:25
  • Agnieszka (gość)

    "Barwy szczęścia " i "M jak miłość "a także "Pierwsza miłość " to moje ulubione seriale i co ja będę teraz oglądać.

    17.04.2020 18:25
  • Agnieszka (gość)

    "M jak miłość " i " Barwy szczęścia " a także " Pierwsza miłość " to moje ulubione seriale i co ja będę oglądać.

    17.04.2020 18:21
  • Joanna (gość)

    Witam ktoś słusznie zauważył ze można puścić pierwsza miłość od samego poczatku. Było by miło po wspominać

    16.04.2020 17:30
  • Fan starych serialów (gość)

    Z chęcią obejrzałbym powtórki odcinków serialu "Pierwsza Miłość"! Niestety na atene chcą wepchnąć Sekrety Rodziny, jak dla mnie - jeden z tych usypiających programów emitowanych na "zapchaj dziure". Polsat puszczał kiedyś fajne seriale z lektorem tj. Mortal Kombat: Porwanie, Herkulesa i Xena! Z chęcią wróciłbym do oglądania przygód tych walecznych wojowników xD

    16.04.2020 15:10
  • Witamm (gość)

    Moim zdaniem po zawieszeniu pierwszej miłości powinny lecieć powtórki odcinków , ale od pierwszego odcinka , każdy by sobie przypomniał jak kiedyś wyglądali aktorzy i wszyscy by powspominali starsze czasy .

    16.04.2020 14:49
  • Patryk (gość)

    Sekrety rodziny zastępują na Polsacie "Pierwsza Miłość", więc skąd tutaj info, że znikają?

    16.04.2020 08:38
  • Ol (gość)

    I co będzie nuda jeszcze większą niż była. Znowu będą jakieś gupie filmy

    16.04.2020 08:05
  • nabuchodonoz (gość)

    Masakra "Pierwsza Miłość" to najlepszy serial. Widać,że nie zależy rezyserowi na oglądalności.

    16.04.2020 07:22
  • Kasik (gość)

    I co ja będę oglądać

    15.04.2020 18:52
  • m jak miłość i tak w ostatnich latach kończyło się pod koniec maja więc tu akurat wszystko jest normalnie (gość)

    mam natomiast nadzieję, że tvn wyemituje wreszcie serial Chyłka-Kasacja. Jest on zrealizowany w całości więc powinien zostać pokazany zgodnie z planem w wiosennej ramówce.

    15.04.2020 11:35
  • gość (gość)

    przerwa WAKACYJNA w kwietniu 2020 roku z telenowelami i serialami od tyle !!!

    14.04.2020 21:54
  • Wojtek (gość)

    Z tego co wiem ostatni sezon ,,Rodzinki.pl" ma 8 odcinków, czyli według mnie powinny się skończyć 26 kwietnia.

    14.04.2020 21:09
  • ghh (gość)

    Barwy szczęścia są wcześniej nagrane

    14.04.2020 17:55
  • MARIAN lizinczyk (gość)

    I znowu pół roku będzie przerwa,pół roku pracy i pół roku przerwy to jest doskonała instytucja dbający o pracowników. Zaczną się powtórki.

    14.04.2020 17:44
  • Witam (gość)

    Czemu Barwy szczęścia do czerwca a Pierwsza miłość tak szybko się kończy to nie feer