Polskie seriale z lat 90. "Miodowe lata", "Klan" i inne kultowe produkcje, które powstały ponad 20 lat temu!

W latach 90. w Polsce powstało wiele seriali, które do dziś cieszą się popularnością! "Miodowe lata", "Ekstradycja" i "Na dobre i na złe" - to tylko niektóre z nich! Sprawdźcie naszą galerię, aby poznać TOP15 najciekawszych polskich serialu z lat 90.!

Multimedia

Polskie seriale z lat 90.

Upadek PRLu spowodował ogromną zmianę, która nie ominęła także polskiej sztuki filmowej i telewizyjnej. Zniknęła cenzura, a do naszego kraju zaczęły spływać nowinki z Zachodu. Dlatego też, polskie seriale z lat 90. stanowią ciekawy misz-masz tego, co pozostało po latach minionych i tego, co było dla Polaków zupełnie nowe!

TOP15 seriali lat 90. Oglądaliście wszystkie? [GALERIA]Zobacz więcej

Seriale obyczajowe, które miały premierę w latach 90.

Lata 90. to przede wszystkim czas, w którym powstały pierwsze seriale obyczajowe, które zakładały kręcenie nieograniczonej liczby odcinków. To wtedy powstały takie produkcje jak "Klan" czy "Na dobre i na złe", które emitowane są do dziś! To właśnie one utorowały drogę dla kolejnych seriali, które, jak przykładowo "M jak miłość", biją dziś wszelkie rekordy popularności.

"Czterdziestolatek" i inne seriale, które kiedyś emocjonowały Polaków [GALERIA]Zobacz więcej

Komedie z lat 90.

Lata 90. to także czas powstania wielu komedii, które bardzo ciężko w zabawny sposób starały się przedstawić przemiany, które miały miejsce w ówczesnej Polsce. Do takich produkcji można zaliczyć m. in. "Tygrysy Europy", "Miodowe lata", "Czterdziestolatek. 20 lat później" czy emitowany do dziś serial "Świat według Kiepskich".

W naszej galerii znajdziecie krótką charakterystykę polskich seriali, które zostały wyprodukowane w latach 1990-99. Sprawdźcie koniecznie!

Zobacz galerię

Najlepsze komedie romantyczne według gwiazd

Komentarze

Skomentuj
  • Remiza wesele wies= biegunka (gość)

    Tamte seriale miały styl, były inteligentne i zabawne. A teraz mamy g..o robione przez Polsat i TVN pokroju pamiętniki z wakacji, szkoła,19+, dlaczego ja, teraz kręcą szit.

    16.04.2020 19:28

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×