polskie seriale

"Pierwsza miłość". Tak mieszka Aleksandra Zienkiewicz! Przepiękny ogród i stylowe wnętrza w domu gwiazdy serialu robią wrażenie!

Aleksandra Zienkiewicz od lat uchodzi za jedną z największych gwiazd "Pierwszej miłości" - jednego z najpopularniejszych polskich seriali. Aktorka jest niezwykle aktywna w mediach społecznościowych, gdzie dzieli się z fanami kulisami ze swojego życia prywatnego, a także tym, jak obecnie mieszka. Na największą uwagę zdecydowanie zasługuje przepiękny ogród gwiazdy, w którym ochoczo spędza czas ze swoim czworonogim ulubieńcem.

06.08.2022Pierwsza miłość

"Broad Peak". Ireneusz Czop i Maja Ostaszewska w nowym filmie Netflix. Opowie o niezwykłej determinacji i pasji Macieja Berbeki, Lodowego Wojownika

"Broad Peak" to opowieść o pasji oraz niesamowitej determinacji, która pcha człowieka ku niebezpiecznej krawędzi. To również wzruszająca historia miłości, jaka łączyła Maćka i Ewę Berbeków w których wcieli się Ireneusz Czop i Maja Ostaszewska. Już wkrótce użytkownicy Netflix będą mogli obejrzeć filmową historię, opartą na prawdziwych wydarzeniach z życia Macieja Berbeki. Premiera "Broad Peak" z Ireneuszem Czopem w roli głównej już we wrześniu na Netflix.

25.07.2022Broad Peak

"Na Wspólnej". Paweł zostanie zaatakowany w areszcie. Uda mu się przeżyć? [CO SIĘ WYDARZY]

W 3458 odcinku "Na Wspólnej" Paweł nadal nie może pogodzić się z faktem, że jest podejrzany o napad na kantor i najbliższe 3 miesiące będzie musiał spędzić w areszcie śledczym. Tym bardziej przytłacza go ten fakt, gdyż Beata już niebawem może urodzić ich wspólne dziecko. Siedzący za kratami Paweł ma poznać płeć swojej przyszłej pociechy, jednak przysporzy mu to sporych kłopotów pod celą.

14.07.2022Na Wspólnej

Monika Obara była gwiazdą i perłą w obsadzie "M jak miłość". Jej karierę zrujnował nałóg. Czy pokonała swoje demony?

Monika Obara była prawdziwą perłą w "M jak miłość". Jej talent wyróżniał ją na tle innych aktorów występujących w obsadzie popularnego serialu. Największą popularność przyniosła jej właśnie rola Elki - żony Stefana Müllera. Karierę pięknej aktorki przekreślił wypadek - gwiazda prowadziła auto będąc pod wpływem alkoholu. Co dziś robi Monika Obara?

08.07.2022Monika Obara

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×