Popek i Szulim zostają, dojdzie Torbicka

Anna Popek i Agnieszka Szulim-Badziak wciąż będą prowadzić "Pytanie na śniadanie". W piątki w programie będzie pojawiać się Grażyna Torbicka.

Multimedia

CZYTAJ TAKŻE: "PYTANIE NA ŚNIADANIE" BEZ ANNY POPEK DOWBOR, POPEK I SADOWSKA BEZ PRACY?

Sprawa się rozstrzygnęła - Jerzy Kapuściński, szef telewizyjnej Dwójki, wyjaśnił kto zostaje, a kto odszedł z "Pytania na śniadanie".

  • Plotką jest informacja o odejściu Agnieszki Szulim i Anny Popek z "Pytania na śniadanie". Dementuję także informację o odejściu szefowej "Pytania na śniadanie". Alicja Resich-Modlińska nadal będzie kierowała programem. Rozstaliśmy się tylko z Romanem Czejarkiem oraz z Maciejem Kurzajewskim. To jedyne zmiany - powiedział Kapuściński serwisowi Wirtualnemedia.pl.

W programie od poniedziałku do czwartku zostają znani już prezenterzy w tych samych parach. Nowe postaci mają pojawić się w wydaniach piątkowych.

CZYTAJ TAKŻE: SZULIM TEŻ WYRZUCĄ Z TVP? WOJNA GWIAZD?

  • Blok weekendowy raz w miesiącu będzie prowadziła Grażyna Torbicka, o czym informuję po raz pierwszy. Kamil Dąbrowa, Kasia Janowska czy Kazimiera Szczuka, to niektórzy z prowadzących wydania piątkowe. Wydania te nie będą poświęcone wyłącznie kulturze, zostaną w nich stałe elementy programu, do których dodajemy widzom najciekawsze propozycje wydarzeń kulturalnych z całej Polski - powiedział Kapuściński.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×