Popraw sobie jesienny nastrój z Kinem Telemagazynu

Za oknem szaro, zimno i pada? Na poprawę humoru Kino Telemagazynu ma dla Was kilka propozycji.

Multimedia

"Żelazna dama" - Królów było wielu, Żelazna Dama tylko jedna. Meryl Streep w roli Margaret Thatcher - prawdziwej damy w świecie zdominowanym przez mężczyzn. Miała piskliwy głos, własny pogląd na każdy temat i niezwykły tupet. Zanim stała się jedną z najbardziej wpływowych postaci współczesnego świata, jej kapelusz i nieodłączne perły budziły pobłażliwy uśmiech. Na naszych oczach z pyskatej Maggy rodzi się Żelazna Dama, której czarna torebka do dziś jest symbolem rządów silnej ręki.

"Rzeź" - Hipokryzja. Szermierka słowna. Spirala agresji. Na osiedlowym placu zabaw dochodzi do bójki dwóch jedenastolatków. Podpuchnięte wargi, połamane zęby… Rodzice "ofiary" spotykają się z rodzicami "sprawcy" w ich mieszkaniu, aby w gronie dorosłych dojść do porozumienia. Rozmowa, która początkowo ma kulturalny przebieg, stopniowo zamienia się w ostrą kłótnię, która obnaża uprzedzenia, groteskowe poglądy i ograniczenia wszystkich uczestników spotkania. Nikt z tego grona nie uniknie rzezi.

"Autostopowiczka w bieli" - Młody chłopak spotyka dziewczynę, która może być duchem. Sprawa staje się poważna, gdy jego przyjaciele zaczynają umierać w tajemniczych okolicznościach.

"Ultrapies" - Klasyczna kreskówka z nieoczekiwanymi zwrotami akcji.

"W głąb siebie" - Nastoletni Lyle ma poważne kłopoty ze swoim charakterem. Jest wyjątkowo nerwowy i wybuchowy. Zaczyna zauważać, że nie może sobie z tym poradzić i postanawia poszukać pomocy w ośrodku dla osób z zaburzeniami emocjonalnymi. Tam konfrontując się z innymi pacjentami zaczyna poznawać siebie i inaczej patrzeć na świat.

Więcej filmów znajdziesz w naszym Kinie.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×