"Poprawczak". Już wkrótce wystartuje program o nieletnich przestępcach! Jedną z bohaterek znana polska raperka!

Telewizja Crime+Investigation Polsat przygotowuje się właśnie do premiery swojego nowego programu dokumentalnego pt. "Poprawczak". Sprawdźcie szczegóły programu opowiadającego historię nieletnich przestępców!

Multimedia

"Poprawczak" ma szansę stać się jednym z najciekawszych programów w ramówce Crime+Investigation Polsat. Już teraz, po prezentacji zwiastuna, widać, że audycja budzi emocje oraz zainteresowanie wśród widzów.

Nieletni przestępcy. Do Zakładu Poprawczego trafili za handel narkotykami, pobicia, kradzieże, niektórzy - za głowę, czyli za zabójstwo. Opowiadają o życiu za murami poprawczaka i drodze, która ich do niego zaprowadziła. Drodze często tak mrocznej, że aż trudno uwierzyć, że musiały nią iść, tak naprawdę, dzieci. Wielokrotnie krzywdzone. Najpierw, najczęściej, przez własnych rodziców. "Poprawczak" to seria dokumentalna o dramatycznych losach nieletnich przestępców.

Szokujące wyznanie Margaret w nowej piosence! "Wciągałam te kreski, ubrana w najdroższe kiecki, w Opolu, Sopocie"Zobacz więcej

Co ciekawe, jedną z bohaterek "Poprawczaka" będzie znana polska raperka Kara, która sama przyznaje, że muzyka pozwoliła jej skończyć z uzależnieniem od narkotyków. Niedawno Kara pojawiła się we wspólnym utworze z Margaret.

Premiera 1. odcinka serialu dokumentalnego "Poprawczak" odbędzie się w piątek, 19 lutego, o godzinie 21:00 na antenie Crime+Investigation Polsat.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Sam siedzialem (gość)

    Przecierz to wszystko to jest scierwo

    23.02.2021 01:09

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×