"Pora na przygodę: Odległe krainy" w Cartoon Network! O czym będzie kontynuacja kultowego "Adventure Time"?

"Pora na przygodę: Odległe krainy" trafi na Cartoon Network! Kiedy będzie można zobaczyć premierowy odcinek kontynuacji kultowej kreskówki? Sprawdź szczegóły!

Multimedia

"Pora na przygodę: Odległe krainy" odcinek 1. w sobotę , 12.12.2020 o godz. 13:30 w Cartoon Network! - sprawdź program tv

"Pora na przygodę" to jedna z najbardziej kultowych kreskówek XXI wieku, która miała aż 10 sezonów i podbiła serca zarówno młodszych, jak i starszych fanów. W tym roku seria doczekała się reboota, który zadebiutował w USA w czerwcu, a teraz będzie dostępny również w Polsce.

History zamawia dwa nowe seriale historyczne! Będą tak dobre jak "Wikingowie"?Zobacz więcej

W naszym kraju nowe odcinki "Adventure Time: Distant Lands" będą emitowane przez Cartoon Network. W pierwszym z nich głównym bohaterem będzie BMO. Robot będzie chciał dostać się na Marsa, ale zostanie wessany do tunelu czasoprzestrzennego i rozbije się w nieznanej, dalekiej krainie… Zastanie w niej totalny chaos i szybko odkryje, że mieszkańcy są podzieleni z powodu licznych konfliktów. BMO postanowi zaprowadzić tam porządek.

Serial animowany "Pora na przygodę: Odległe krainy" składa się z czterech odcinków. Pierwszy z nich Cartoon Network wyemituje już 12 grudnia o 13:30. Na razie nie wiadomo, kiedy możemy spodziewać się kolejnych.

Zobacz galerię

Źródło: STORYFUL/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×