"Port w Hamburgu". Centrum niemieckiego importu i eksportu. Gdzie oglądać?

Port w Hamburgu to ważne centrum handlu... i przemytu. Przyglądamy się pracy tamtejszych celników i ich metodom powstrzymywania przemytników.

Multimedia

"Port w Hamburgu" czwartek, 12 sierpnia, godz. 22:00 na National Geographic - sprawdź program tv

Hamburg jest największym niemieckim portem morskim i czołowym europejskim portem dla ładunków skonteneryzowanych i masowych. Jako jeden z najważniejszych portowych hubów kontenerowych, oferuje najkrótsze i najszybsze połączenia z oraz do wszystkich centrów gospodarczych w Niemczech, w północnej i wschodniej Europie, Austrii i Szwajcarii a także najlepsze połączenia liniowe do krajów zamorskich.

Podróż do najdzikszej krainy Afryki!Zobacz więcej

Port w Hamburgu to ważne centrum handlu... i przemytu. Przyglądamy się pracy tamtejszych celników i ich metodom powstrzymywania przemytników. "Port w Hamburgu to ważne centrum niemieckiego importu i eksportu. Przemytnicy z całego świata próbują wykorzystać go do przerzutu narkotyków, broni i podróbek. Towarzyszymy celnikom podczas śledzenia i zatrzymywania przemycanych towarów. Przyglądamy się z bliska działaniu jednej z najskuteczniejszych izb celnych w Niemczech.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×