Portugalski aktor - Diogo Morgado o roli Jezusa w serialu "Biblia"

"Biblia" to trwający blisko 10 godzin najnowszy serial religijny. Jest to spektakularna i najwierniejsza oryginałowi ekranizacja najbardziej znanej księgi w historii ludzkości - Biblii.

Multimedia

  • To najwspanialsza opowieść w historii ludzkości. Jestem w stu procentach pewien, że "Biblia" zmieni wielu ludzi, którzy ją obejrzą. Dla mnie to było coś nie z tego świata. Udział w tym serialu zmienił mnie. Inaczej patrzę na życie, inaczej myślę o wielu sprawach. Najtrudniejsze do zagrania było ukrzyżowanie - zarówno emocjonalnie, jak i fizycznie. To zdecydowanie najbardziej niezwykłe doświadczenie w moim życiu - opowiada Miogo Morgado.

CZYTAJ TAKŻE: "BIBLIA" 2.11.2013: ZBURZENIE JEROZOLIMY I NIEWOLA BABILOŃSKA [WIDEO] "BIBLIA" OD 19 PAŹDZIERNIKA W POLSACIE! [WIDEO]

Serial przedstawia stworzenie świata, losy narodu izraelskiego i jego przymierza z Bogiem oraz przełomowe wydarzenia, które doprowadziły do ukrzyżowania i zmartwychwstania Chrystusa oraz początki chrześcijaństwa. Serial przywołuje najważniejsze historie z Pisma Świętego Starego i Nowego Testamentu. Niezapomniane opowieści od Księgi Rodzaju do Księgi Objawienia rozwijają się w pełne żywiołowej akcji obrazy filmowe, które porwą, wzruszą i skłonią do refleksji nie tylko katolików. Na kolejny odcinek serialu "Biblia" zapraszamy w sobotę, 9. listopada, o godzinie 20.05. Zapraszamy do oglądania!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×