"Porwani". Porwana w dzieciństwie kobieta wstępuje do specjalnej policyjnej jednostki. Czy traumatyczna przeszłość pomoże jej w ściganiu bezwględnych przestępców? [ZDJĘCIA]

Kit „Kick” Lannigan jako dziecko padła ofiarą porywacza. Dziś należy do specjalnej grupy zajmującej się sprawami uprowadzeń i zaginięć. Czy dramatyczna przeszłość pomoże bohaterce serialu "Porwani" tropić pozbawionych skrupułów porywaczy?

Multimedia

"Porwani" odcinek 1. w czwartek, 11.10.2018 o godz. 21:50 w TVN 7 - sprawdź program tv

Serial na podstawie bestsellerowej powieści autorstwa amerykańskiej powieściopisarki Chelsea Cain „One Kick”. Kit „Kick” Lannigan (Leven Rambin, „Igrzyska śmierci”) jako dziecko została uprowadzona i więziona. Koniec tej gehennie po latach przyniosła dopiero akcja FBI, którą dowodził agent FBI Frank Novak (Chris Noth, „Law&Order”, „Seks w wielkim mieście”, „Żona idealna”).

Najlepsze seriale 2018 roku. Co było hitem? [LISTA AKTUALIZOWANA]Zobacz więcej

Przeszłość kładzie się cieniem na obecnym życiu Kit. Kobieta nadal nie może uwolnić się od traumatycznych przeżyć, nie pomagają jej w tym rodzice. Ojciec opuścił rodzinę, matka nieszczęście córki wykorzystuje medialnie. Doświadczenia z przeszłości spowodowały, że Kit jest pewna jednego - już nigdy nie stanie się ofiarą i już nigdy nie będzie się czuła bezbronna. Dlatego każdą wolną chwilę spędza na sali treningowej i strzelnicy. Wkrótce jest mistrzynią sztuk walki, świetnie radzi sobie z bronią i zostaje ekspertką w dziedzinie samoobrony. Pewnego dnia Kit odwiedza jej wybawca agent Novak i namawia ją, by dołączyła do nowoutworzonej jednostki specjalnej zajmującej się sprawami uprowadzeń i zaginięć. Kit jest gotowa na to wyzwanie. Oprócz fizycznej sprawności, przydatna będzie przede wszystkim jej znajomość sposobu myślenia i działania porywaczy. Do grupy dołączają również geniusz komputerowy James (Andy Mientus) i były oficer wywiadu John Bishop (Danny Pino). Czy doświadczenia z przeszłości pomogą bohaterce w tropieniu porywaczy? Każdy z dwunastu odcinków to oddzielna historia dramatycznego porwania.

Zobacz galerię

Najlepsze seriale zagraniczne według gwiazd

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×