Poseł Jacek Żalek wyproszony z programu TVN24! Ostra reakcja Katarzyny Kolendy-Zaleskiej

Do nietypowej sytuacji doszło ostatnio w studiu TVN24. Po ostrej wymianie zdań poseł PiS Jacek Żalek został wykluczony z dyskusji przez Katarzynę Kolendę-Zaleską. Sprawdź szczegóły!

Multimedia

Kampania prezydencka wchodzi w decydującą fazę, a emocje po obu stronach sięgają zenitu, szczególnie że tegoroczna debata przedwyborcza dotyczy w dużej mierze kontrowersyjnych tematów światopoglądowych.

TVP zorganizuje debatę przed I turą wyborów prezydenckich! Gdzie i kiedy można ją obejrzeć?Zobacz więcej

Gościem Katarzyny Kolendy-Zaleskiej w jednym z publicystycznych programów w TVN24 był Jacek Żalek, poseł Prawa i Sprawiedliwości. Ich rozmowa nie układała się zbyt dobrze, a polityk wielokrotnie zarzucał dziennikarce manipulację. Gdy dyskusja zeszła na kwestię LGBT, sprawy wymknęły się spod kontroli.

- Pani redaktor, pani sugeruje, że jak nie było LGBT, to nie było homoseksualistów? Czy może się pani ocknąć? Ja rozumiem, że jest gorąco - powiedział w pewnym momencie poseł PiS. Dziennikarka TVN poczuła się urażona tymi słowami i postanowiła wykluczyć polityka z dalszej dyskusji.

- Pan mnie obraża od początku tego programu, także ja bardzo panu dziękuję - stwierdziła Kolenda-Zaleska i zaczęła rozmawiać z Jackiem Cichockim, szefem sztabu Szymona Hołowni, ignorując Żalka. Przebieg rozmowy w TVN24 stał się przedmiotem wielu dyskusji wśród komentatorów politycznych.

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×