"Post Mortem: W Skarnes nie umiera nikt". Nowy skandynawski thriller już niedługo na Netfliksie! Zapowiada się mrocznie, strasznie i... dziwnie. Kiedy premiera?

Mieliście kiedyś koszmar, w którym zostaliście uznani za zmarłych, a później jednak obudziliście się w miejscu, które nie jest przeznaczone dla żywych? Jeśli tak, koniecznie obejrzyjcie nowy norweski thriller, żeby przekonać się, że ta historia mogła potoczyć się jeszcze gorzej!

Multimedia

"Post Mortem: W Skarnes nie umiera nikt" - o serialu

Jeszcze tego lata na Netfliksie pojawi się nowy norweski thriller. W nowej produkcji zobaczymy, jak na kilka godzin po stwierdzeniu jej zgonu, Live Hallangen budzi się na stole sekcyjnym i czuje potężny, mroczny głód. Tymczasem jej brat Odd ma inny problem — jego rodzinny zakład pogrzebowy w norweskim miasteczku Skarnes nie przynosi zysków, bo w okolicy jest zbyt mało zgonów.

Jaka przyszłość czeka Ricky'ego i Lizzie?Zobacz więcej

Teraz Live musi nauczyć się kontrolować swoją nową groźną naturę i zdecydować, czy jest gotowa odebrać życie innym, aby sama przetrwać i — co nieco ironiczne — zapewnić też przetrwanie rodzinnej firmie. Poniżej znajdziecie zwiastun nowego serialu!

Premiera "Post Mortem: W Skarnes nie umiera nikt" już 25 sierpnia, wyłącznie na Netfliksie!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×