"Postaw na milion". Jak tym razem gracze poradzą sobie z pytaniami Łukasza Nowickiego? [ZDJĘCIA]

Już w najbliższą sobotę kolejny odcinek teleturnieju "Postaw na milion". O wielkie pieniądze walczyć będą bracia z Klikuszowej – Szymon i Mateusz. Swoich sił w programie spróbują też Roman i Maciej z Wiśniowej. Jak poradzą sobie z serią pytań Łukasza Nowickiego? Oglądajcie w sobotę o 19:05 w TVP2!

Multimedia

Tym razem w grze o milion złotych zobaczymy braci z Klikuszowej, małej wsi niedaleko Nowego Targu. Mateusz jest geofizykiem, specjalistą od gazu łupkowego. Bardzo lubi swój zawód

i z zapałem o nim opowiada. Wiedzę na ten temat zdobywał na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Z kolei Szymon studiował na Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach. W przyszłości chciałby zostać anestezjologiem. Po cichu przyznał się, że z żoną założył się o to, że dostanie się do programu. To już wygrał. A czy braciom uda się zdobyć milion złotych?

W programie wystąpi także Roman z Wiśniowej – małej miejscowości na Podkarpaciu. Towarzyszył będzie mu syn Maciek. Maciek mieszka obecnie w Warszawie, gdzie projektuje części do silników samolotów odrzutowych. Natomiast Roman, mimo zamiłowania do filozofii, na co dzień także reprezentuje nauki ścisłe. Prowadzi swoją firmę, w której zajmuje się wprowadzaniem na rynek innowacyjnych technologii. Ciekawe, czy tak różne obszary zainteresowań staną się atutem w grze?

Jedenasty odcinek XI edycji teleturnieju "Postaw na milion" produkcji Endemol Shine Polska już w najbliższą sobotę, 14 maja, o godzinie 19:05 w TVP2. Tuż przed programem kulisy odcinka.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×