"Postaw na milion". Piękna pani drwal z przyjacielem i ambitni studenci [WIDEO+ZDJĘCIA]

Wielkimi krokami zbliża się kolejny odcinek teleturnieju „Postaw na milion”. Już w najbliższą sobotę swoich sił w grze o wielkie pieniądze spróbują studenci z Krakowa, Grzegorz i Piotr. Z pytaniami Łukasza Nowickiego zmierzą się również Aleksandra i Janusz z Warszawy. Czy rozgrywka potoczy się po myśli uczestników? Czy wyjdą ze studia z nagrodą? Sprawdźcie to w sobotę o 19:05 w TVP2!

Multimedia

"Postaw na milion" - TVP2, sobota, 2.04.2016, godz. 19:05

Grzegorz i Piotr pochodzą z Kołobrzegu. Poznali się jeszcze w podstawówce. Obaj uczą się na Uniwersytecie Jagielloński w Krakowie. Piotr studiuje matematykę. Jego wielką pasję jest też gotowanie. Marzy o wyjeździe do USA i nauce w tamtejszym Culinary Institute of America. Z kolei Grzegorz to student geografii i wielki pasjonat podróży. Chciałby pojechać w długą podróż na Biegun Południowy. Wcześniej

Grzegorz studiował historię wojskowości, a w weekendy pojawiał się w Poznaniu, gdzie próbował swoich sił jako aktor.

O milion złotych powalczy też druga para przyjaciół. Janusz i Agnieszka pochodzą z Warszawy. Podobno ich rodziny spędzają ze sobą bardzo dużo czasu. Ola jest z wykształcenia technologiem drewna. Nic więc dziwnego, że marzy o małym tartaku w Bieszczadach. Jej pasją są też robótki ręczne. Od niedawna szyje ubranka, zabawki i kocyki. Chciałaby rozwijać się w tym kierunku. Z kolei Janusz pracuje

w Zarządzie Dróg Miejskich. Ten rodzaj pracy tak bardzo mu się spodobał, że chciałby rozpocząć studia związane z tym fachem. Swoją przyszłość zdecydowanie wiąże z drogownictwem.

Czy parom przyjaciół uda się zdobyć główną wygraną? Czy wyjdą ze studia jako milionerzy? Piąty odcinek XI edycji teleturnieju „Postaw na milion” produkcji Endemol Shine Polska już w najbliższą sobotę, 26 marca, o godzinie 19:05 w TVP2.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×