"Poszukiwacze fortuny". Przepis na fortunę prosto z Colorado w Fokus TV! [ZDJĘCIA]

Łowcy fortuny wyruszają na poszukiwania kamieni szlachetnych w Górach Skalistych w Kolorado. Czy rzeczywiście wystarczą dwie silne ręce i łom? Sprawdź, gdzie oglądać "Poszukiwaczy fortuny".

Multimedia

"Łowcy fortuny" sobota, 19 stycznia, godz. 18:00 na Fokus TV - sprawdź program tv

Łowcy fortuny w Górach Skalistych w Colorado ryzykują życie w poszukiwaniu najdroższych metali szlachetnych i klejnotów na świecie. Walczą nie tylko ze swoimi słabościami, ale również lawinami, brakiem tlenu czy pospolitymi złodziejami. W górach nie ma zasięgu telefonii komórkowej, ubitych dróg, nie obowiązuje też prawo, dlatego poszukiwacze skarbów, niczym ci z XIX wieku, wyruszają w góry z łomami i kilofami. Ich cel stanowią najcenniejsze kamienie szlachetne na świecie - rodochrozyt, topaz, akwamaryn.

Są rzadziej spotykanie niż diamenty, wartościowsze niż złoto i dużo trudniejsze do zdobycia. Zapotrzebowanie miliarderów na nowe okazy do kolekcji sprawiły, że kamienie szlachetne osiągnęły niewyobrażalne ceny. Dlatego poszukiwaczy cennego kruszcu nie odstraszają niebezpieczeństwa związane z jego wydobyciem. Niektórym się udaje - podczas nagrywania programu znaleziono okaz wart milion dolarów!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×