"PoTURBOwani": Johnny Depp i szalony żart. Odcinek specjalny już 7 lutego [ZDJĘCIA]

W odcinku specjalny "PoTURBOwanych" Johnny Depp przygotował szalony, motoryzacyjny żart! Wciągnie w niego swoją piękną żonę!

Multimedia

Johnny Depp to jeden z najpopularniejszych aktorów Hollywood. Zasłynął przede wszystkim z ról buntowników i ekscentryków w takich filmach, jak „Las Vegas Parano”, „Blow” czy „Piraci z Karaibów”. Tym razem jako gość specjalny pojawi się w programie "poTURBOwani" – jednej z najpopularniejszych serii motoryzacyjnych Podobnie jak zdradliwy i nieprzewidywalny Jack Sparrow uknuje spisek, w który wciągnie swoją żonę! Premiera już 7 lutego o godzinie 18.00.

"PoTURBOwani" to jedyny w swoim rodzaju program motoryzacyjny pokazujący inną stronę ciężkiej pracy mechaników samochodowych. Doświadczony zespół Chipa Foose’a potrafi czynić cuda. Mężczyźni remontują i przywracają blask rozpadającym się klasykom, które odnajdują w różnych miejscach Ameryki. Każde odrestaurowane przez nich auto staje się przebojem na rynku wtórnym. Ten zespół mechaników to prawdziwe gwiazdy w swojej branży.

W wydaniu specjalnym programu Johnny Depp postanowił sprawdzić, czy uda mu się nabrać swoją świeżo upieczoną żonę – Amber Heard. Wraz z chłopakami z programu poTURBOwani porwie ukochany samochód Amber, pięknego Mustanga z lat 70-tych! Jak Amber zareaguje na kradzież? I co się stanie, kiedy okaże się, że tak naprawdę jej samochód został wspaniale wyremontowany przez najlepszych mechaników w USA?

Premiera specjalnego odcinka serii „poTURBOwani” już 7 lutego o godz. 18.00 na Discovery Channel.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×