"Power Couple". Ewa Kasprzyk dementuje plotki na temat swojego związku i zdradza ślubne plany! Co planują uczestnicy nowego programu TVN?

Wiosną 2021 roku na antenie TVN zadebiutuje nowy program, "Power Couple". Jedną z par biorących udział w rywalizacji będzie aktorka Ewa Kasprzyk z narzeczonym, Michałem Kozerskim. Para niedawno postanowiła zdementować plotki na swój temat i podzielić się swoimi planami dotyczącymi ślubu! Co wiemy na ten temat?

Multimedia

Ewa Kasprzyk z narzeczonym w programie "Power Couple"

W wiosennej ramówce stacji TVN znalazł się m.in. nowy program rozrywkowy, "Power Couple", w którym rywalizację podejmą duety składające się z gwiazd i ich partnerów życiowych. Jedną z par stanowić będzie Ewa Kasprzyk z narzeczonym, Michałem Kozerskim. Będzie to pierwszy występ Kozerskiego w jakimkolwiek programie rozrywkowym. Sama Ewa Kasprzyk przyznała, że trochę trwało, zanim udało jej się przekonać ukochanego do wzięcia udziału w programie: - Jesteśmy za sobą już ponad dwa lata. Nie afiszowaliśmy się i było nam dobrze. Zobaczymy, czy sobie nie pogorszymy - przyznała aktorka.

Ewa Kasprzyk i Katarzyna Pakosińska pokażą swoich partnerów w nowym show TVN!Zobacz więcej

O relacji narzeczonych krąży od dawna wiele plotek. Media podawały między innymi, że zakochani poznali się w Turcji, a narzeczony Ewy Kasprzyk pracuje w delfinarium. Michał Kozerski zdementował te doniesienia: - Nigdy nie pracowałem w Turcji, a już na pewno nie z delfinami. Jestem związany z Morzem Bałtyckim i Oceanem Indyjskim. Pracuję jako broker morski i zajmuję się obsługą armatorów obcych bander zawijających do trójmiejskich portów i stoczni - poinformował Michał Kozerski.

W rzeczywistości, para poznała się Gdańsku nad Motławą.

Dalsze plany Ewy Kasprzyk i Michała Kozerskiego

W jednym z wywiadów aktorka przyznała, że ukochany poprosił ją o rękę w Grecji, jednak ta magiczna chwila wyglądała inaczej niż przewidzieli: - Jesteśmy mało zorganizowani i nie sprawdziliśmy godzin otwarcia Akropolu. Kiedy Michał miał mi się oświadczyć, to akurat zamykali, więc zrobiliśmy to pod Akropolem - wspomniała Ewa Kasprzyk.

Małgorzata Rozenek-Majdan wystartowała z marką Mrs. Drama. Internauci nie zostawili na niej suchej nitki!Zobacz więcej

Narzeczeni poczynili już wstępne ślubne plany. Ceremonia miałaby odbyć się w Afryce, najprawdopodobniej w Mozambiku lub Republice Południowej Afryki. Pomysł na taką lokalizację to efekt tego, że Afryka to ulubiony kierunek Michała Kozerskiego. Ewa Kasprzyk z kolei najlepiej czuje się w Tajlandii.

Premiera pierwszego odcinka programu "Power Couple" już 20 marca 2021 roku na antenie TVN!

Zobacz galerię

Źródło: x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Ewa ewa shined dsgbl0@ (gość)

    Ewa&€%*' kjzcsh @ This mhhk

    28.02.2021 17:25
  • erandki.site (gość)

    Zmysłowa Karolina chce poznać chłopaka i ma ogromną ochotę na SEKS Zagadaj do niej! U góry nazwa strony!!

    27.02.2021 22:28

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×