"Power Couple". Katarzyna Pakosińska i Irakli Basilashvili wygrali 1. edycję. Widzowie kibicowali im od początku!

Katarzyna Pakosińska i Irakli Basilashvili wygrali pierwszą, polską edycję programu "Power Couple"! Zasłużenie? Zobaczcie, co wydarzyło się w finałowym odcinku. Katarzyna Pakosińska i Irakli Basilashvili byli faworytami widzów.

Multimedia

Za nami finał programu "Power Couple". Widzowie przez kilka tygodni obserwowali zmagania znanych i lubianych par. Udział w rywalizacji wzięli: Ewa Kasprzyk i Michał Kozerski, Magda Nędza i Hubert Gromadzki, Agata Wątróbska i Janusz Chabior, Paulina Łaba-Torres i Tomasz Torres, Aleksandra i Piotr Gruszkowie, Agata i Piotr Rubikowie oraz Katarzyna Pakosińska i Irakli Basilashvili.

Olivier Janiak miał wystąpić z Karoliną Malinowską w programie! Wiemy, dlaczego odmówiliZobacz więcej

Na ostatniej prostej, pomimo ogromnej motywacji odpadli Agata i Piotr Rubikowie. W finale rywalizowały trzy pary: Paulina Łaba-Torres i Tomasz Torres, Aleksandra i Piotr Gruszkowie oraz Katarzyna Pakosińska i Irakli Basilashvili.

Finałowa konkurencja „Cztery pory roku”, która wyłoniła zwycięzców okazała się najtrudniejszym zadaniem. Sprawdziła wytrzymałość uczestników, na zmieniające się warunki – od skwaru, przez silny wiatr po deszcz i mróz. Przez cały czas trwania konkurencji uczestnicy trzymali wspólny ciężar, który w trakcie zadania zwiększał się. Sportowy duch walki i adrenalina motywowały pary do zaciętej walki o tytuł Power Couple. Najdłużej wytrwali i tym samym zwyciężyli program Katarzyna Pakosińska i Irakli Basilashvili.

Szczerze gratuluję Kasi i jej mężowi za wygraną zasłużyli na to 😀

Należało się im! ❤

Teraz chyba wszyscy będą zazdrościć Kasi takiego męża 😉 Niesamowita para i cieszę się, że to właśnie oni wygrali - piszą internauci.

Zobacz zdjęcia z finału "Power Couple"!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Wiolka (gość)

  W sobotę z mężem oglądałam finałowy odcinek. Ja kibicowałam Gruszkom a on Pani Kasi i jej mężowi. Swoją drogą to sądzę że każda para była wygrana. Brawa! Czekamy na drugą edycje i kolejne pary.

  24.05.2021 08:29
 • Ola (gość)

  Ostatnia konkurencja sprawdziła siłę par. Mogliśmy zobaczyć prawdziwą miłość mimo dźwiganych kilogramów. Świetny program i chciałabym aby były kolejne edycje :)

  23.05.2021 23:27
 • anka (gość)

  Gratki Pani Kasiu i dla męża!!! a tak na świeżo po programie to stwierdziłam,że wygrane były wszystkie trzy pary,bo : młody nie chciał,żeby jego kruchutkie,małe szczęście cierpiało, pani Gruszka chciała z miłości do męża wytrwać jak najdłużej,a pani Kasia po prostu ma swojego walecznego Ikę,który nigdy się nie poddaje,jak to prawdziwy wojownik.Gratulacje dla Pani Kasi i jej męża!

  23.05.2021 18:53
 • ivonacorona (gość)

  Gratulacje pani Kasiu!!! Należało się Wam zwycięstwo!!! Dziękujemy za te emocje- jesteście the best

  23.05.2021 14:51
 • Gocha (gość)

  Janiakowie nie wzięli udzialu,ponieważ wiedzieli o konkurencjach i nie daliby rady. Co za idiota wymyślał konkurencje,które by, ly zagrożeniem zdrowia i życia.TVN schodzi na psy,żeby podnieść oglądalność WSTYD.

  23.05.2021 11:53

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×