"Power Couple". Olivier Janiak pochwalił się synami. Zdjęcie wywołało lawinę zachwytu

Olivier Janiak to osobowość telewizyjna, która parała się różnymi zajęciami w życiu. Największą popularność przyniosły mu jednak występy w telewizji, zarówno w roli prowadzącego show, jak i aktora. Od 2003 r. jest mężem Karoliny Malinowskiej, z którą ma trzech synów. Pochwalił się pociechami i wywołał lawinę zachwytu w komentarzach.

Multimedia

Olivier Janiak pokazał synów. Internauci nie mogą się nachwalić

Olivier Janiak tak naprawdę nazywa się Piotr Michał Janiak. Imię Olivier nadała mu koleżanka z pubu, w którym pracował za czasów studenckich, aby wyróżniał się spośród pozostałych Piotrów pracujących za barem. Jego kariera zaczęła się od fotomodelingu, jednak szybko "przebranżowił się" i zaczął pracować przed kamerą.

Olivier Janiak synowie. Jak wyglądają pociechy prezentera

Janiak może pochwalić się sporym doświadczeniem telewizyjnym - od 2001 prowadzi kulturalno-towarzyski magazyn "Co za tydzień", współprowadził też programy "Co za noc" czy "Dzień Dobry TVN". Prowadził także wakacyjny cykl programów "Miss Polonia" (2001 i 2003), w tym realizowane na żywo gale finałowe konkursu oraz odcinki programu "Kierunek Sopot" i jeden z koncertów Sopot Festival 2005 w Operze Leśnej. Janiak realizował felietony na premierach filmowych: relacjonował dwie części filmu "Matrix" (w Los Angeles), "Troja" (w Nowym Jorku), "Constantine" (w Paryżu), "Superman: Powrót" (w Londynie) i relacjonował wręczenia nagród muzycznych MTV w Rzymie (2004) i Lizbonie (2005).

Andrzejowi nie wyszło z Moniką? Senior po programie spotkał się z Anią! Poszli na randkę?Zobacz więcej

Janiak od 2003 r. jest mężem modelki i aktorki Karoliny Malinowskiej, z którą doczekał się trzech synów: Fryderyka (ur. 29 czerwca 2009), Christiana (ur. 29 stycznia 2011) i Juliana (ur. 20 sierpnia 2013). W mediach społecznościowych prezenter na ogół wrzuca kadry dotyczące jego pracy, rzadko kiedy dzieląc się prywatnością. Najnowsze zdjęcie jest jednak odstępstwem od normy - prezenter pokazał się w towarzystwie wszystkich trzech synów.

Pod fotografią natychmiast posypała się lawina komplementów (pisownia oryginalna):

Cudne chłopaki ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️😍😍😍😍😍❤️❤️😍😍😍😍😍❤️❤️❤️❤️❤️❤️😍😍😍😍😍😍❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Piękną historię piszecie @karolinamalinowska_official - cudnie 💚🐇🪺🍀🐰🌿🌱☘️🐰💦

❤️

Wszystkiego dobrego dla Was 😘

Bawcie się dobrze chłopaki! 🙂

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×