"Powiedz TAK!" odcinek 13. To koniec przyjaźni? Zobaczcie, co się wydarzy w ostatnim odcinku serialu! [WIDEO+ZDJĘCIA]

Przed nami finał "Powiedz TAK!", który zobaczymy we wtorek 24 maja o godz. 22.10. Przyjaźń Basi (Katarzyna Zawadzka), Wiktora (Paweł Domagała), Justyny (Agnieszka Więdłocha) i Bartka (Nikodem Rozbicki) zawiśnie na włosku! Co jeszcze wydarzy się w ostatnim odcinku? Zobaczcie zdjęcia i zwiastun!

Multimedia

"Powiedz TAK!" odcinek 13. - Polsat, wtorek, 24.05.2016, godz. 22:10

Basia idzie z Justyną po wyniki badań, a lekarz zleca dziewczynie kolejną serię badań. Olga (Sylwia Gliwa) nalega, aby Basia zrobiła przyjęcie weselne. Tadeusz (Piotr Gąsowski) szantażuje Oskara (Cezary Pazura). Jednak Adamczyk nagrywał swoich klientów i decyduje się na „zamknięcie ust” Tadeuszowi tymi nagraniami.

Olga kłóci się z Michałem (Mikołaj Roznerski) o to, jak ma wyglądać uroczystość. Justyna przyparta do muru wyznaje Bartkowi, że zakochała się w Wiktorze. Między Bartkiem a Wiktorem dochodzi do kłótni. Bartek nie może się pogodzić ze stratą Justyny. Michał ucieka sprzed ołtarza. Wybiega z kościoła za Basią. Wyznaje jej miłość. Olga jest zdruzgotana. Basia wściekła ucieka w ramiona Wiktora. Kiedy całuje go w progu, dostrzega w głębi mieszkania Justynę...

Czy nowa miłość Justyny rzuci cień na jej przyjaźń z Basią? Kogo wybierze Wiktor – Basię czy Justynę? Czy przyjaźń czwórki bohaterów przetrwa?

CZYTAJ TAKŻE:

"Powiedz TAK!". Czy powstanie druga seria? [ZDJĘCIA]
"Powiedz TAK!". Widzowie żądają drugiego sezonu serialu! [GALERIA]

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×