"Powiedz TAK!" odcinek 2. Basia wyprowadza się z domu i organizuje pierwszy ślub! [WIDEO+ZDJĘCIA]

Jesteście ciekawi, co wydarzy się w 2. odcinku nowego serialu Polsatu? Przed nami dalsza część perypetii boahterów "Powiedz TAK!".

Multimedia

"POWIEDZ TAK!" ODCINEK 2. WE WTOREK, 8.03.2016 O GODZ. 21:35 W POLSACIE!

Po kłótni, do jakiej doszło między Basią (Katarzyna Zawadzka) a jej ojcem (Cezary Pazura), dziewczyna nieco ochłonęła i teraz zacznie żałować, że odeszła z pracy u ojca.

W 2. odcinku serialu "Powiedz TAK!" Basia idzie do kancelarii i przeprasza Oskara za to, co wydarzyło się podczas ślubu Natalii (Anna Karczmarczyk).

- Po prostu za szybko powiedziałam to, co powiedziałam. Trzeba było pomyśleć. Zawiodłam (...) Wiem, że powinnam bardziej skupić się na pracy, że to ważne. I obiecuję, że się skupię. Wiem, że mówiłam to już wielokrotnie, ale tym razem będzie inaczej. Zobaczysz... - mówi Basia.
- Baśka, o co ci właściwie chodzi? - pyta w końcu Oskar.
- Chcę wrócić do pracy - wyjaśnia mu córka, po czym słyszy zimne "Nie". Basia udaje się więc do ciotki Zofii (Maria Pakulnis) z prośbą, aby mogła u niej zamieszkać. Zastaje ją w dość dwuznacznej sytuacji, gdyż właśnie spędzała upojne chwile z Mirkiem (Robert Wabich). W końcu wraca do domu i zaczyna się pakować. - Przemyślałaś to? Zastanowiłaś się dobrze?" - pyta ją Dorota (Ewa Bukowska). - Ale co miałam myśleć? Przecież ojciec juz zadecydował - wyjaśnia dziewczyna i idzie pakować swoje torby do samochodu ciotki.

Basia musi wziąć życie w swoje ręce. Zgadza się zorganizować kolejne wesele. Wspólnie z Bartkiem (paweł Domagała) i przyjaciółką Justyną (Agnieszka Więdłocha) rozpoczynają współpracę. Do ich biznesu dołącza kwiaciarnia Michała (Mikołaj Roznerski). Czy to będzie sukces?

CZYTAJ TAKŻE:

"POWIEDZ TAK!". CEZARY PAZURA JAKO "TRUDNY" OJCIEC BASI [WIDEO]
"POWIEDZ TAK!". MIKOŁAJ ROZNERSKI ZOSTAŁ KWIACIARZEM [WIDEO]

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×