"Powiedz TAK!" odcinek 5. Czy dojdzie do ślubu Ewy i Jana? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Łazienki Królewskie, wnętrze industrialne czy Cytadela Warszawska? Gdzie odbędzie się kolejny ślub zorganizowany przez Basię? Zobacz zwiastun piątego odcinka "Powiedz TAK!".

Multimedia

"POWIEDZ TAK!" ODCINEK 5. WE WTOREK, 29.03.2016 O GODZ. 21:35 W POLSACIE!

Basia (Katarzyna Zawadzka) organizuje ślub Ewy (Tamara Arciuch) - klientki jej ojca (Cezary Pazura). Tuż rpzed ślubem dochodzi jednak do kolejnych nieporozumień. Czy uroczystość dojdzie do skutku?

W 5. odcinku serialu "Powiedz TAK!" Basia puszcza wodze fantazji. Lampiony i kwiaty, motyle, palmy i kolorowe konie w klatkach czy połykacze sztucznych ogni i orgia o dwunastej? Którą propozycję wesela wybierze Ewa?

Jeśli chodzi o fantazję, to jednak ciotka Zofia (Maria Pakulnis) - nie ma sobie równych! Kobieta ma kłopoty. Basia dostaje wezwanie na komisariat. Wyciąga ciotkę z aresztu. Basia, Wiktor (Paweł Domagała), Justyna (Agnieszka Więdłocha) i Bartek (Nikodem Rozbicki) wspólnie świętują zlecenie od Ewy. Basia nagle dostaje telefon od Zofii. Ciotka jest zażenowana zaproponowaną rolą w serialu. Basia mówi o niezapłaconych rachunkach, Zofia o sztuce. Dochodzi do kłótni.

Tymczasem, Oskar (Cezary Pazura) daje Basi do podpisania umowę na organizację wesela Ewy. Basia nieoczekiwanie zgłasza uwagi i zmiany do umowy. Oskar nie okazuje tego, ale jest dumny z córki. Tuż przed ślubem Ewa kłóci się z Janem (Tomasz Sobczak) o wizję uroczystości. Ona chce imprezy z pompą, on czegoś cichego i kameralnego. Basia próbuje znaleźć złoty środek, by oboje byli szczęśliwi. Czy to się uda?

CZYTAJ TAKŻE:

"POWIEDZ TAK!" ODCINEK 5. BASIA I WIKTOR RAZEM W ŁÓŻKU! [WIDEO+ZDJĘCIA]
"POWIEDZ TAK!". PAWEŁ DOMAGAŁA OPOWIADA O SWOJEJ ROLI [WIDEO+ZDJĘCIA]

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×